Menu

Monitor Asus ROG Swift PG259QN 24,5" HDMI DP 2xUSB 3.0

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 x 

Opis

ASUS ROG Swift PG259QN 24.5" 360Hz czarny/złoty Najszybszy na świecie monitor gamingowy do rozgrywek esports ROG Swift 360 Hz PG259QN to idealny monitor gamingowy do turniejów esports i gier o prędkiej akcji.

Jest on wyposażony w matrycę Fast IPS o rozdzielczości FHD (1920 x 1080) z maksymalną częstotliwością odświeżania 360 Hz i czasem reakcji od szarego do szarego (GTG) na poziomie 1 ms, a dodatkowo wykorzystuje procesor NVIDIA® G-SYNC® dla zagwarantowania superpłynnej rozgrywki i ultrarealistycznych efektów wizualnych.

Oczywiście znamionuje się także specyficznym wzornictwem ROG, dzięki któremu każdy od razu wie, iż nie jest to zwykły monitor gamingowy. Ultraresponsywna praca ROG Swift 360 Hz PG259QN to monitor wyśmienicie nadający się do szybkich gier esports, takich jak Counter-Strike: Global Offensive, Rainbow Six: Siege, Overwatch oraz Fortnite.

W świecie, w którym liczy się każda milisekunda superszybkie odświeżanie z częstotliwością 360 Hz jest czynnikiem decydującym o zwycięstwie. W fachowej rywalizacji sportowej różnica na poziomie 4% ma ogromne znaczenie.

Dla przykładu: na Igrzyskach Olimpijskich w 2016 roku różnica 1% decydowała o zdobyciu srebrnego albo złotego medalu w biegach na 100 m i 200 m – jednocześnie w konkurencji panów, jak i pań. Procesor NVIDIA® G-SYNC® zapewnia Ci więcej tych wrażeń gamingowych, których najmocniej pożądasz.

Wypróbuj niewiarygodnie płynną rozgrywkę bez rozrywania klatek animacji, przy częstotliwościach odświeżania rzędu nawet 360 Hz i z wykorzystaniem technologii Ultra-Low Motion Blur. Szybki, responsywny i dynamiczny technika matrycy ASUS Fast IPS umożliwia włączanie i wyłączanie części ciekłokrystalicznych w wyświetlaczu z prędkością nawet cztery razy większą w przypadku klasycznych paneli IPS.

zagwarantuje to monitorowi ROG Swift 360 Hz PG259QN czas reakcji od szarego do szarego na poziomie 1 ms i zminimalizowanie lub całkowite wyeliminowanie efektów „smearingu" (smużenia), a także „motion blur" (rozmycia obrazu w ruchu).

dobrany radiator zastosowany w monitorze ROG Swift 360Hz PG259QN oferuje obszerniejszą powierzchnię do zamiany ciepła, co zapewnia skuteczne chłodzenie w trakcie nawet najdłuższych sesji rozgrywki. Technika HDR zagwarantuje obraz o szerszym zakresie kolorów i lepszym kontraście w przypadku tradycyjnych monitorów, dzięki temu cieszysz się bardziej realistycznymi efektami.

Monitor ROG Swift 360 Hz PG259QN obsługuje technikę HDR10, by zapewnić Ci jakość wyświetlania odcieni i jasność na poziomie wyższym niż możliwości charakterystycznych wyświetlaczy. Bogaty pakiet połączeń Bogate opcje połączeń, w tym gniazda wejścia/wyjścia: DisplayPort1.4, HDMI (v2.0) do obsługi szerokiej gamy sprzętów multimedialnych.

Dzięki poręcznej konstrukcji tego monitora możesz regulować nachylenie ekranu, obracać go w poziomie, obracać o 90° (funkcja pivot) i zmieniać jego wysokość, dlatego bez trudu odszukasz nadzwyczajną dla siebie pozycję do oglądania.

Monitor jest równi...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.