Menu

Monitor ASUS Rog Swift PG259QNR

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 x 

Opis

Monitor gamingowy ASUS ROG Swift PG259QNR 24.5" IPS FHD EWOLUCJA ESPORTS ROG Swift 360 Hz PG259QNR to nieprzeciętny monitor gamingowy do turniejów esports i gier o prędkiej akcji. Ten monitor o rozdzielczości FHD (1920 x 1080) jest wyposażony w matrycę Fast IPS charakteryzującą się częstotliwością odświeżania 360 Hz i czasem reakcji od szarego do szarego (GTG) na poziomie 1 ms, a dodatkowo wykorzystuje analizator opóźnień NVIDIA Reflex, bezprecedensowy zintegrowany system pomiaru latencji.

W pakiecie z monitorem PG259QNR jest też pakiet ROG do montażu na biurku, co umożliwia przymocowanie go do krawędzi prawie każdego blatu, aby zapewnić więcej miejsca na klawiaturę i mysz. W MGNIENIU OKA ROG Swift 360 Hz PG259QNR to monitor idealnie nadający się do prędkich gier esports, takich jak Counter-Strike: Global Offensive, Rainbow Six: Siege, Overwatch i Fortnite.

W świecie, w którym liczy się każda milisekunda, superszybkie odświeżanie z częstotliwością 360 Hz jest czynnikiem decydującym o zwycięstwie. Częstotliwość odświeżania 360 Hz gwarantuje superpłynne wyświetlanie momentalnie poruszających się obiektów i pozwala mistrzowskim graczom efektywnie wykrywać przeciwników.

równocześnie zminimalizowane opóźnienia zapewniają niemalże natychmiastowe reakcje obrazu na wydawane polecenia. NAJWYŻSZA RESPONSYWNOŚĆ Procesor NVIDIA® G-SYNC® proponuje niewiarygodnie płynną rozgrywkę bez rozrywania klatek animacji, przy częstotliwościach odświeżania rzędu choćby 360 Hz dla maksymalnej redukcji efektu „motion blur" (rozmycia obrazu w ruchu).

Monitory NVIDIA G-SYNC są nieprzeciętnym wyborem dla graczy esports. Wydajność komputera w trakcie turniejów gamingowych jest mierzona jego responsywnością – czyli jak ekran aktualizuje obraz po kliknięciu myszą.

Zintegrowany w monitorze PG259QNR analizator opóźnień NVIDIA Reflex rejestruje opóźnienia w systemie na całej drodze sygnału i zagwarantuje precyzyjny pomiar produktywności Twojego komputera. Szybki, RESPONSYWNY I DYNAMICZNY technika matrycy ASUS Fast IPS umożliwia włączanie i wyłączanie komponentów ciekłokrystalicznych w wyświetlaczu z prędkością choćby cztery razy większą w sytuacji tradycyjnych paneli IPS.

zagwarantuje to czas reakcji na poziomie 1 ms (od szarego do szarego) oraz zminimalizowanie lub całkowite wyeliminowanie efektów „smearingu" (smużenia) i „motion blur" (rozmycia obrazu w ruchu).

KONCENTRACJA NA TYM, CO NAJWAŻNIEJSZE W komplecie zawarty jest użyteczny uchwyt montażowy, dzięki któremu uwolnisz nieco miejsca na biurku. Zacisk mocujący można przymocować na krawędzi prawie każdego płaskiego blatu, a następnie bezpośrednio wsunąć w niego uchwyt monitora PG259QNR.

obfity, spersonalizowany radiator oferuje większą powierzchnię do podmiany ciepła, zapewniając sprawne chłodzenie w trakcie choćby najdłuższych sesji gamingowych. Duży ZAKRES TONALNY (HDR) technika HDR gwarantuje obraz o szerszym zakresie kolorów i lepszym kontraście w przypadku tradycyjnych monitorów, dzięki czemu cieszysz się bardziej...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.