Menu

Monitor LG 27UL650-W

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 x 

Opis

Nastała era UHD 4K HDROglądaj perfekcyjny obraz o nieprzeciętnym bogactwie kolorów na monitorze LG UHD 4K HDR. Twórcy pracujący z treścią HDR ucieszą się z możliwości odtwarzania jasności i kontrastu do podglądu i edycji.Wyraźniejszy i jaśniejszy obraz HDR Monitor obsługuje technologię VESA DisplayHDR 400 o szerokim zakresie jasności i kontrastu, zupełnie porywając widza w świat najnowszych gier, filmów i obrazów HDR.

HDR Effect do treści SDR Monitor LG UHD 4K HDR może przekonwertować charakterystyczną treść na format HDR wprost na ekranie. Specjalny algorytm udoskonala mapowanie tonalne i luminancję treści SDR, zapewniając jakość zbliżoną do HDR.

Prawdziwe barwy i szeroki kąt patrzenia Monitor LG IPS odznacza się unikatową starannością odwzorowania odcieni pokrywa 99% gamy sRGB. Dodatkowo ma wielki kąt patrzenia, dzięki czemu łatwiej jest cieszyć się wyśmienitą jakością odcieni.

Czysty i płynny obraz technologia Radeon FreeSync zagwarantuje płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości choćby w dynamicznych grach. W całości likwiduje rozrywanie i zacinanie obrazu.

Wrogowie nie mają gdzie się ukryć Funkcja Black Stabilizer zapewnia wyraźny obraz nawet w mrocznych grach. Synchronizuje i rozjaśnia najciemniejsze zakątki, dzięki temu wyszukasz wrogów czających się w ciemności i zaatakujesz przed nimi.

Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika Menu ekranowe jest proste i instynktowne. Opcje ekranu, choćby kąt obrotu, ustawisz przy pomocy kilku kliknięć. Stosowny realizm i idealna skuteczność Możliwość obracania monitora przydaje się podczas oglądania programów ukazujących pionowe treści i do edycji zdjęć.

Dodatkowym ergonomicznym udogodnieniem jest możliwość ustawiania wysokości. Model: 27UL650-WAkcesoria w komplecie: Akcesoria opcjonalne: Pozostałe atrybuty: informacje o gwarancji:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.