Menu

Monitor Samsung 27" C27F390FHR (LC27F390FHRXEN) FullHD HDMI VGA | NOWY

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 x 
Opis

Najgłębsze zakrzywienie dla największych wrażeńOdkryj wykrzywiony monitor Samsung, który wciąga Cię w sam środek akcji jak niewiele który. Kształt monitora oparto na okręgu o promieniu 1800 mm, dzięki czemu otacza Twój wzrok, poszerza pole widzenia i zmniejsza ilość odbijanego światła.

Nieważne, czy oglądasz film online, ulubiony serial czy pochłonęła Cię gra - z monitorem Samsung każda rozrywka wciągnie Cię jeszcze mocniej. Obszerniejszy komfort Zakrzywienie ekranu 1800R - dzięki większemu promieniu zakrzywienia wzrok męczy się mniej, w trakcie korzystania z płaskich monitorów.

sprawia on też, że oczy są w takiej samej odległości od każdego punktu na ekranie. Dobry wpływ na Twoje zdrowie potwierdzają badania Wydziału Okulistyki Narodowego Szpitala Uniwersyteckiego w Seulu.

Tryb Eye Saver redukuje emisję światła niebieskiego, które pobudza wzrok znacznie bardziej, aniżeli inne barwy. Tryb ten powoduje, że korzystanie z monitora staje się istotnie bardziej komfortowe. Technologia Flicker Free usuwa rozpraszające migotanie ekranu, co powiększy Twój komfort w trakcie wielogodzinnej pracy i rozrywki.

Najwyższa jakość obrazu Najwyższy w klasie kontrast - matrycę monitora Samsung wytworzono w technice VA, która zapewnia współczynnik kontrastu na poziomie choćby 3000:1. Obraz dzięki czemu zniewala głębsza czernią, bezbłędnie czystą bielą i znakomicie odwzorowanymi barwami.

Równomierne podświetlenie - odkształcony monitor podkreśla się na tle innych bardziej jednolitą czernią i równomierniejszym podświetleniem matrycy. Nowa jakość rozrywki AMD Freesync - technika dynamicznie synchronizująca obraz w celu zminimalizowania zacięć i opóźnienia obrazu podczas grania.

Tryb Gry - optymalizuje parametry i ustawienia wyraźne dla gier wideo, np. Uwydatnia ciemne elementy, zapewniając tym samym pełny pogląd akcji. Stylowe wzornictwo Smukła budowa - monitor curved jest o ponad połowę cieńszy od swych poprzedników - ma tylko 11,9 mm grubości.

gustowna podstawka - prosta, okrągła podstawka wyróżnia zarys ekranu. Przyjazny dla środowiska tryb Eco Saving automatyczna jasność - technika oszczędzania energii dopasowuje jasność ekranu w oparciu o czarne obszary wyświetlane na ekranie.

Pozwala to ograniczyć zużycie prądu o choćby 10%. Dwa ustawienia jasności - poziom jasności możesz ustawićsamoczynnie - na 25%, 50% lub maksimum.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.