Menu

Monitor SAMSUNG 49 cali LC49J890

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość 3840 x 1080 x 
  • Funkcje wbudowane głośniki 
Opis

Monitor Samsung 49 cali 32:9 144Hz 3xUSB KVM 3849x1020 Switch Multitasking LC49J890DKRXEN Pracuj efektywniej. Pracuj mądrzej.przełomowy monitor CJ89 marki Samsung mający 49-calowy wykrzywiony ekran, został zaprojektowany żeby poprawić wydajność w każdym miejscu pracy.

Nieważne czym się zajmujesz, pracuj mądrzej z Samsungiem. Sprawdź więcej, zrób więcejWielkość ekranu odpowiada dwóm 27" monitorom. Wyświetlacz 32: 9 o przekątnej 49" pozwala oglądać i zarządzać wieloma projektami i oknami.

Pracując z arkuszami kalkulacyjnymi nie musisz już tyle przewijać i powiększać, a pracę wykonujesz szybciej i robisz mniej błędów. Pożegnanie z DualemBez martwych punktów na krawędziach i zaśmiecających Twoje biurko kabli, za to z wyśmienicie dobraną jakością obrazu, choćby z różnych źródeł CJ89 jest inteligentną alternatywą dla połączenia dwóch monitorów.

Podwój swój widokFunkcja Picture-by-Picture pozwala wyświetlać dane z dwóch komputerów jednocześnie, co ułatwi Ci współpracę z innymi. Starczy podłączyć drugie urządzenie, aby wyświetlić jego wyświetlacz obok ekranu głównego Twojego komputera.

zaimplementowany przełącznik KVMWbudowany przełącznik KVM pozwala sterować dwoma urządzeniami podłączonymi do CJ89 przy pomocy tylko jednej klawiatury i myszy. Wykonuj dużo zadań równocześnie nie zastawiając sobie biurka niepotrzebnym sprzętem.

Easy Setting BoxOprogramowanie Easy Setting Box zezwala na podzielenie obszaru roboczego monitora na mnóstwo okien. Możesz wydzielić aż do sześciu okien jednym kliknięciem myszy i zobaczyć wszystkie swoje projekty.

Możesz także spersonalizować widok i przypasować wymiary poszczególnych okien. Częstotliwość odświeżania 144hzSzybka częstotliwość odświeżania 144 Hz gwarantuje płynny widok, a w celu zoptymalizowania wydajności monitora może być regulowana do 60 Hz / 120 Hz.

Połącz sięCJ89 ma szeroką gamę portów, w tym najnowszy port USB rodzaju C, gwarantujący zgodność z prawie każdym urządzeniem. By usprawnić pracę można też podłączyć smartfon przy użyciu stacji DeX.

Dwa porty USB typu CUSB wariant C przesyła informacje, obraz i dźwięk, a także zasila - wszystko za pomocą jednego kabla. Podłącz smartfon, tablet albo laptop do jednego z dwóch portów USB rodzaju C w monitorze,jednocześnie wyświetlać zawartość na ekranie i ładować urządzenie.

Stacja DeXStacja Samsung DeX w prosty sposób łączy smartfon z monitorem. Podłącz stację DeX i zadokuj telefon, aby wyświetlić jego wyświetlacz na monitorze. Możesz w tym czasie dzwonić, pisać i zarządzać kontaktami przy użyciu klawiatury.

sporo wejśćCJ89 posiada wejścia DP, HDMI, USB i dwa wejścia USB rodzaju C, co umożliwia podłączenie niemal każdego urządzenia. Dzięki wbudowanym 7-watowym głośnikom stereo masz pewność, że twój monitor sprosta każdemu zadaniu.

Komfort pracyDzięki technologiom obniżającym zmęczenie oczu i stojakowi przypasowanemu do zapewnienia stosownego widzenia, CJ89 pozwala pracować w obszerniejszym komforcie i zwiększyć sprawność pracy. Odkształcony dla wygodyPrzez dłuższy czas patrząc na płaski ekran, mrużysz oczy, żeby złapać ostrość, co powoduje powiększone zmęczenie.

wykrzywiony wyświetlacz CJ89 pozwala Twoim oczom na utrzymanie stałego skupienia na całym ekranie, w konsekwencji Twoje oczy są mniej zmęczone. Zmniejszenie zmęczenia oczuPraca na monitorze poprzez cały dzień sprawia zmęczenie.

Tryb Eye Saver redukuje emisję niebieskiego światła powodujące zmęczenie, a technika Flicker Free tłumi migotanie ekranu, co zniża napięcie oczu i pozwala na dłuższą pracę. Zoptymalizowany widokPodstawa monitora umożliwia obracanie, odchylanie i regulację wysokości.

To zezwala na ustawienie ekranu w najistotniej komfortowej pozycji. Standardowe mocowanie VESA umożliwia ponadto montaż na stojaku zgodnym z VESA.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.