Menu

MONITOR SAMSUNG LED 24" LF24T352FHRXEN

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Poszerzona rzeczywistość minimalistyczny design, maksymalna koncentracja. Wyświetlacz posiada zredukowane do minimum obramowanie z 3 stron, co zagwarantuje innowacyjną estetykę i harmonię w każdym środowisku pracy.

Konfiguracja kilku połączonych monitorów nada pracy przy ekranie nowej jakości i zwiększy wydajność. Obrazy wyświetlane w jednej linii, niemal pozbawione luk, zawsze będą wytwarzać spójną całość. Doskonały widok pod każdym kątem Usiądź tak, jak Ci wygodnie i ciesz się żywymi kolorami z każdego miejsca.

Panel IPS zadba o wspaniałą wyrazistość barw na każdym calu ekranu, gwarantując odpowiednią intensywność kolorów bez efektu blednięcia. Nawet na tak szerokim ekranie, cienie i tony barwne pozostaną realistyczne i żywe.

nieprzeciętna synchronizacja wyjątkowo płynną rozrywkę każdego dnia zagwarantuje technologia AMD Radeon FreeSync. Zachowuje ona precyzyjną synchronizację odświeżania monitora i karty graficznej, co pozwala zredukować rwania i zacięcia obrazu.

Oglądaj filmy i graj w choćby najistotniej dynamiczne gry bez opóźnień akcji i przerywanego obrazu. Harmonijny, płynny obraz Poznaj obraz pozbawiony wad. Prędkość odświeżania na poziomie 75 Hz zapewnia płynne przejścia obrazu i wyśmienite widoki.

Oddaj się ulubionej rozrywce - serialowym maratonom, filmowym seansom, rozgrywkom ze znajomymi - tym razem bez opóźnień i efektów zjawy. Jakość zwycięzców Ustawienia monitora przypasowane do wymagań graczy dadzą Ci przewagę w każdej rozgrywce.

W Trybie Gry uzyskasz słuszny kontrast barw i obrazów, abyś w każdej scenerii mógł dostrzec ukrytych w cieniu wrogów. Włączając Tryb Gry wypełnisz ekran ładnem szczegółów wyprodukowanych poprzez najkorzystniejszych twórców grafiki.

Troska o Twoje oczy Działaj bez ograniczeń, równocześnie dbając o wzrok. Nowoczesna technika gwarantuje komfort dla Twoich oczu, umożliwiając wielogodzinną pracę przy komputerze. Technika Flicker Free w sposób ciągły usuwa męczące migotanie ekranu, a tryb Eye Saver minimalizuje emisję niebieskiego światła.

Oto skuteczna ochrona Twoich oczu. Wszechstronność działania Dziel i łącz! Dzięki portom HDMI i D-sub możesz podłączyć bezpośrednio do monitora niemało sprzętów równocześnie, gwarantując sobie całkowitą rozciągliwość pracy i rozrywki.

dodatkowe możliwości wprowadzania danych sprawią, iż Twoje środowisko komputerowe będzie komfortowojsze i bardziej przychylne w wykorzystywaniu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.