Menu

Monitor SAMSUNG LU32R590CWRXEN

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 x 
Opis

LU32R590

Mistrz zakrzywienia
Samsung jest liderem w dziedzinie odkształconych monitorów. Od chwili, gdy firma w 2015 roku po raz pierwszy zaprezentowała światu te nowoczesne wyświetlacze, niezmiennie pozostaje liderem rynku wykrzywionych monitorów. Za sprawą najlepszej w branży technologii wykorzystanej w całej linii produktów odkształcone monitory Samsung niezmiennie zajmują pierwszą lokatę, jeśli chodzi o udział w rynku i wybór użytkowników.

Wciągające wrażenia z oglądania
zakrzywiony wyświetlacz Samsung 1500R da Ci możliwość całkowitego zaangażowania się w akcję. Dzięki rozdzielczości 4K UHD i najwyższej jakości panelowi Samsung możesz radować się najbardziej realistycznym jak dotąd doświadczeniem.

wyświetlacz 4K
Czterokrotnie pokaźniejsza liczba pikseli aniżeli w Full HD, powoduje, że rozdzielczość UHD jest lepiej dopasowana do większości treści wyświetlanych na ekranie i demonstruje więcej szczegółów. Dzięki temu możesz oglądać dokumenty i strony internetowe bez konieczności przewijania, pracować w wielu oknach i widzieć więcej szczegółów na zdjęciach, filmach i grach.

Miliard barw
UR59C wyświetla miliard odcieni, a jego współczynnik kontrastu wynosi 2500:1. Dzięki temu gwarantuje szerszą gamę barw, a czernie są głębsze i ciemniejsze. Bez względu na to, czy grasz, oglądasz filmy czy pracujesz z aplikacjami graficznymi, możesz posiadać pewność, że wyświetlane barwy będą skrupulatniejsze i bardziej realistyczne.

Smukły i stylowy
UR59C cechują odkształcone kontury i narożniki, a jego tylna pokrywa zostałą pokryta tkaniną. Wyświetlacz z trzech stron jest niemal bezramkowy. Grubość UR59C w jego najcieńszym miejscu wynosi zaledwie 6,9 mm. Monitor został umieszczony na smukłym, ale wytrzymałym metalowym stojaku V-slim, w którym zostały ukryte kable. Dzięki temu UR59C stanowi stylowy dodatek do każdego wnętrza.

komfortowe zakrzywienie
zakrzywiony ekran UR59C pozwala na utrzymanie stałej odległości oczu od ekranu. Dzięki temu, w przeciwieństwie do korzystania z płaskiego ekranu, Twoje oczy nie są narażone na nieustające przesunięcia ostrości, tym samym są mniej zmęczone, a Ty możesz spędzić więcej czasu przed ekranem.

Tryb gier
Tryb gry automatycznie optymalizuje kontrast obrazu pod kątem poszczególnych scen, co może dać Ci przewagę nad przeciwnikami. Dzięki selektywnemu dostosowywaniu kontrastu w zróżnicowanych obszarach ekranu, tryb gry pozwala na zobaczenie szczegółów nawet w ciemniejszych scenach. Dzisiaj szybciej dojrzysz swych wrogów.

Skalowanie do UHD
technologia skalowania UHD producenta Samsung obejmuje analizę sygnału i poprawę szczegółów, co zezwala na konwertację treści SD, HD i Full HD do jakości zbliżonej do UHD.

Picture-by-Picture
Dzięki Picture-by-Picture (PBP) możesz podłączyć do monitora dwa różnorodne urządzenia i wyświetlać równocześnie informacje z każdego z nich, w oryginalnej rozdzielczości, obok siebie na jednym ekranie. Za sprawą PBP, Easy Setting Box wyświetlanie wielu okien przeróżnych wymiarów w dowolnym układzie jest nad wyraz proste.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.