Menu

Monitor SAMSUNG Odyssey S24AG300NU 24" 1920x1080px 144 Hz 1 ms

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
Opis

Samsung Odyssey G3 24"

Full HD
Rozdzielczość Full HD zapewnia szczególnie korzystną jakość wyświetlanego obrazu

144 Hz
Odświeżanie obrazu 144 Hz i czas reakcji 1 ms dla większego dynamizmu

AMD FreeSync Premium

Kompatybilność AMD FreeSync Premium zagwarantuje pokaźniejszą płynność grania

Ergonomia

Komfort i ergonomia użytkowania dzięki regulacji monitora

Przekraczaj granice

stworzony dla graczy

Zanurz się w świat gry i poddaj się urzekającej immersji obrazu. Monitor Samsung Odyssey G3 zapewni Ci niezwykły realizm i dynamikę rozgrywki. Daj się wciągnąć bez reszty

w wirtualne światy i ciesz się rozrywką na najwyższym światowym poziomie.

genialna immersja obrazu

bezkonkurencyjne granie w najwyższej jakości

Zapomnij o opóźnieniach! Czas reakcji na poziomie 1 ms sprawi, że Twoje działania będą szybko widoczne na ekranie. Przełożenie ruchu kontrolera na działanie w grze pomoże osiągać Ci jeszcze lepsze wyniki i czerpać przyjemność

z rozgrywki na najwyższym poziomie. Równocześnie obraz cały czas pozostaje ostry i wyraźny, bez smug ani powidoków, dzięki odświeżaniu z częstotliwością aż 144 Hz.

niezrównane granie w najwyższej jakości

Zostaw opóźnienia w tyle! Czas reakcji na poziomie 1 ms sprawi, iż Twoje działania będą błyskawicznie widoczne na ekranie. Jednocześnie obraz cały czas pozostaje ostry i wyraźny, bez smug ani powidoków, dzięki odświeżaniu z częstotliwością aż 144 Hz. Port HDMI 2.1 wspierający częstotliwości do120 Hz dla UHD otwiera przed Tobą nowe możliwości rozrywki.

Dynamizm bez zacięć

Nigdy więcej rwanej gry! technika AMD FreeSync Premium synchronizuje kartę graficzną

z wyświetlaczem,polikwidować rwanie obrazu, zacinanie i opóźnienia, gwarantując nieprzeciętnie płynną, szybką grę. Dzięki czemu choćby pełne szybkości i złożone sceny będą zrównoważone i praktycznie pozbawione zacięć.

Komfort rozgrywki dla Ciebie

praktyczny design

Ergonomię zapewnia możliwość regulowania ustawienia monitora w taki sposób,stosownie pasował do Twojej przestrzeni. Przypasuj wysokość i kąt nachylenia, albo obróć ekran do pionu, w zależności od potrzeb. Możesz postawić monitor na biurku albo powiesić go na ścianie, korzystając z mocowania w standardzie VESA.

Komfort rozgrywki dla Ciebie

poręczny design

Ergonomię zagwarantuje możliwość regulowania ustawienia monitora w taki sposób,odpowiednio pasował do Twojej przestrzeni. Przystosuj wysokość i kąt nachylenia, lub obróć ekran do pionu, w zależności od potrzeb. Możesz postawić monitor na biurku lub powiesić go na ścianie, korzystając z mocowania w standardzie VESA.

Zanurz się w wirtualne światy

budowa z ograniczonymi z 3 stron ramkami zapewnia maksymalną przestrzeń dla rozgrywki. Połącz dwa wyświetlacze, by zyskać szerszą perspektywę i bardziej spektakularne wirtualne widoki.

Komfort dla oczu, żeby łatwiej zwyciężać

Eye Saver i Flicker Free

dzisiaj możesz grać jeszcze dłużej. Zaawansowane technologie troszczą się o Twój wzrok, żeby oczy nie męczyły się choćby w trakcie długich pojedynków. Technika Flicker Free likwiduje migotanie ekranu, a tryb Eye Saver ogranicza emisję destrukcyjnego światła niebieskiego.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.