Menu

LED MSI MAG271R

Cechy produktu

 • Producent MSI 
 • Przekątna ekranu 27 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 
 • Czas reakcji 1 ms
 • Jasność ekranu 300 cd/m2

Opis

MSI Optix MAG271R
 • Rozdzielczość Full HD – dzięki rozdzielczości Full HD obraz, na którym wyświetlanych jest widocznie więcej szczegółów, sprawi, iż wszystkie tytuły gier będą wyglądać wyraźnie lepiej.
 • Częstotliwość odświeżania 165 Hz – realistyczna, prawdziwie płynna gra.
 • 1-milisekundowy czas reakcji matrycy – eliminacja efektu rozdzierania ekranu i niestabilnej szybkości generowania klatek obrazu.
 • Aplikacja Gaming OSD App – dopasuj najlepsze atrybuty wyświetlania obrazu do twojej gry.
 • technika Mystic Light – wyjątkowy gamingowy wygląd.
 • technika True Color – 92% pokrycie przestrzeni kolorów DCI-P3, 118% pokrycie przestrzeni barw sRGB
 • technologia AMD FreeSync – połóż kres efektowi rozrywania ekranu.
 • Technologie Anti-Flicker i Less Blue Light – możesz jeszcze dłużej grać bez zmęczenia i znużenia oczu.
 • Pozbawiona ramki konstrukcja ekranu – wyśmienite wrażenia z rozgrywki.
 • pokaźny, 178-stopniowy kąt widzenia ekranu.


165-HERCOWA CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA

Gamingowe monitory MSI zaopatrzone są w panel LED VA o częstotliwości odświeżania wynoszącej 165 Hz, która uwidacznia swoje zalety w grach, gdzie płynność ruchu jest bardzo istotna. Są to rożnego typu tytuły zawierających szybkie, dynamiczne sceny, takie jak: gry z gatunku FPS (First Person Shooter), „bijatyki", symulacje wyścigów samochodowych, strategie czasu rzeczywistego czy gry sportowe. Tego rodzaju tytuły wymagają odwzorowania szczególnie szybkich i precyzyjnych ruchów na ekranie. Zapewnić to mogą jedynie wyjątkowo wysokie częstotliwość odświeżania ekranu oraz niskie czasy reakcji matrycy monitora. To właśnie dzięki nim, gracz może podcza


ŁATWA OBSŁUGA

Funkcja Gaming OSD może być obsługiwana przy pomocy klawiatury i myszy. Dzięki instynktownemu interfejsowi użytkownika, gracze mogądopasować swoje monitory do własnych potrzeb.


SKRÓTY KLAWISZOWE W GRZE

O wygranej albo przegranej często decyduje kilka milisekund. Gaming OSD oferuje funkcję skrótu klawiszowego, który pozwala graczom na prędkie dobranie ustawień monitora, takich jak włączenie krzyżyka celowniczego, zmiana poziomu jasności czy funkcji menu black tuner, zezwalającej dostroić czerń.


PODZIAŁ OKNA

Streaming, rozgrywka w grze i odtwarzanie muzyki może odbywać się w tym samym czasie. Gaming OSD oferuje funkcję dzielenia okien, która pozwala łatwą zmianę rozkładu okien.


ZDALNY wyświetlacz

Jesteś zbyt leniwy, żeby wstać z łóżka i wyłączyć monitor? Aplikacja Gaming OSD zezwala na sterowanie monitorem za pomocą smartfona. By wyłączyć monitor, starczy dotknąć ekranu smartfona i można już swobodnie odpocząć.


CZAS REAKCJI 1 MS

Gamingowe monitory MSI znamionują się najszybszy w branży, 1-milisekundowym czasem reakcji matrycy. Gdy sceny w grach zmieniają się szybko, gamingowy monitor MSI może nadal gtenerować ostry i wyraźny obraz.


spora PRZESTRZEŃ barw

W porównaniu z typowymi monitorami, monitory z kolekcji Optix odwzorowują, o co najmniej 35%, szerszą przestrzeń odcieni. Dzięki czemu, w trakcie gry odcienie i szczegóły sceny są istotnie lepiej odtworzone, przez co generowany na ekranie obraz jest czysty i wygląda bardzie realistycznie.


TRYB GAMINGOWY

Monitory do gier marki MSI oferują graczom do wyboru kilka gamingowych trybów pracy. Gracze mogą wybrać tryb pracy w oparciu o swój fason gry, dzięki temu mogą zaznać najlepszych efektów wizualnych.


zobacz WSZYSTKO W CIEMNOŚCI

Zaskocz i zaatakuj swych wrogów znienacka, zanim oni zauważą Ciebie. Funkcja Night Vision została zaprojektowana tak, abyś widział wszystko w ciemności. Nie boisz się już ciemności, prawda?


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.