Menu

SAMSUNG 24" LF24T350FHRXEN

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis
Samsung LF24T350FHRXEN

ascetyczny design zagwarantuje maksimum koncentracji. Ten z trzech stron pozbawiony ramki ekran stawia na elegancką, innowacyjną estetykę, która idealnie stanie na wysokości zadania w każdym biurze. Po zestawieniu z innymi monitorami można cieszyć się spójnym obrazem niemal pozbawionym rozpraszającej uwagę przerwy pomiędzy urządzeniami.


Oglądaj pod każdym kątem

Niezależnie od tego, gdzie usiądziesz, zawsze zobaczysz wspaniałe kolory! Panel IPS zachowuje wyrazistość i jasność w każdym punkcie ekranu. Choćby na tak szerokim wyświetlaczu tony i odcienie nie blakną i prezentują się z absolutną wiernością praktycznie pod każdym kątem.


Zsynchronizowana akcja

Superpłynna prezentacja rozrywki. AMD Radeon FreeSync™ synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora i karty graficznej, aby zminimalizować rwanie obrazu. Oglądaj filmy i graj bez przerywników. Choćby pełne dynamizmu sceny akcji zaprezentowane zostaną w sposób wyraźny i płynny.


doskonale płynny obraz

dzisiaj akcja za każdym razem wygląda wyśmienicie. Częstotliwość odświeżania wynosząca 75 Hz gwarantuje płynniejszy obraz. Niezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony program, czy grasz, treści prezentowane są w sposób płynny bez opóźnień czy powidoków.


obszerniejsza moc grania

rewelacyjne ustawienia natychmiast dają przewagę w rozgrywce. Słuszne wartości koloru i kontrastu sprawią, że obraz będzie wyraźniejszy, a Ty dostrzeżesz ukrytych w cieniu wrogów. Tryb Gier dostosowuje na dodatek każdą grę tak, by wypełniała ekran, pokazując wszystkie szczegóły.


niezrównana ochrona wzroku

Chroń oczy i osiągaj więcej. Progresywna technika redukuje zmęczenie wzroku, żeby umożliwić Ci bardziej wygodne, długookresowe korzystanie z monitora. Rozwiązanie Flicker Free nieustannie niweluje męczące i irytujące migotanie ekranu, a tryb Eye Saver ogranicza emisję niebieskiego światła. W rezultacie Twoje oczy dłużej pozostają wypoczęte.


Prawdziwa wszechstronność

Więcej opcji łączności. Za sprawą portów HDMI i D-Sub bezpośrednio do monitora możesz podłączyć kilka urządzeń, uzyskując tym samym niezwykłą rozciągliwość. Teraz dzięki możliwościom podłączenia dopełniającego sprzętu wszystko staje się jeszcze komfortowojsze.


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.