Menu

SAMSUNG 27" LF27T350FHRXEN

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość 2560 x 1440 x 
Opis

Panel IPS, żywe i wyraźne odcienie Rozdzielczość WQHD Zsynchronizowane działania - AMD Radeon FreeSync Odświeżanie obrazu 75 Hz wygodna regulacja monitora Cienkie obramowanie ekranu Profesjonalna ochrona oczu pokaźny REALISTYCZNY OBRAZDoświadcz technologii perfekcyjnego obrazu, gdziekolwiek siedzisz i pod jakim kątem oglądasz.

Dzięki panelowi IPS* odcienie pozostają żywe i wyraźne w całym ogromnym zakresie ultraszerokiego wyświetlacza. Nawet przy samych krawędziach, barwy i ich odcienie wyglądają jednakowo, praktycznie pod każdym kątem, bez tak zwanego efektu rozmycia.

DOSTRZEŻESZ KAŻDY SZCZEGÓŁObraz jeszcze bardziej realistyczny i pełen detali. Rozdzielczość WQHD zagwarantuje 1,7 razy więcej pikseli niżeli rozdzielczość Full HD, co zagwarantuje szerszy i bardziej wyraźny obraz.

oglądaj dowolne treści na ekranie i zobacz wszystko w zachwycających szczegółach, niezależnie od tego, czy edytujesz dokumenty, czy oglądasz najnowsze hity filmowe. PEŁNA SYNCHRONIZACJADoświadczaj super dynamicznej i prędkiej rozrywki.

AMD Radeon FreeSync utrzymuje częstotliwość odświeżania monitora i karty graficznej w pełnej synchronizacji,zniżyć rozdarcie obrazu i zacinanie się. Mecze sportowe, filmy czy gry nie posiadają przerw.

nawet prędkie sceny akcji są wyjątkowo responsywne i gładkie. PŁYNNY, RUCHOMY OBRAZTeraz cała akcja rozgrywa się bez zarzutu. Częstotliwość odświeżania 75 Hz gwarantuje bardziej płynny obraz. Wszystko, co oglądasz i w co grasz, jest gładkie bez opóźnień lub efektu ghostingu, więc nie przegapisz ani jednej chwili w ekscytujących scenach.

POPRAW SWÓJ KOMFORTZnajdź najistotniej wygodną pozycję dla Ciebie, ustawiając adekwatnie monitor. Obracaj go z ustawienia pionowego na poziome i odwrotnie. Przystosuj go, aż będzie na Twojej wysokości.

Przechyl i obracaj, aż widok będzie w sam raz. Dzięki szykownemu wyglądowi i zgodności VESA dla nieskomplikowanej instalacji monitor ten płynnie wtopi się w każdy wygląd wnętrza. MNINIMALISTYCZNE OBRAMOWANIE EKRANUDesign monitora Samsung jest minimalistyczny i wyrafinowany.

ma 27-calowy, płaski ekran z niezwykle cienkimi ramkami z 3 stron. Co więcej, możesz skonfigurować dwa monitory obok siebie,cieszyć się jeszcze większą i zniewalającą zawartością WQHD bez rozpraszających luk.

świetnA OCHRONA DLA WZROKUChroń oczy i rób więcej i działaj dłużej! innowacyjna technika komfortu oczu zmniejsza ich zmęczenie, zapewniając wygodniejsze, powiększone pole działania na ekranie. Technika Flicker Free stale likwiduje męczące i irytujące migotanie ekranu, a tryb Eye Saver minimalizuje emitowane niebieskie światło.

Twoje oczy pozostają dłużej bez podrażnień.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.