Menu

SAMSUNG 28" LU28R550UQRXEN

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 x 
Opis

Odkryj każdy detal Pora zyskać pełen ogląd sytuacji. Oglądaj, przeglądaj i graj, ciesząc się rozdzielczością czterokrotnie wyższą niżeli Full HD. Ten monitor UHD gwarantuje olśniewające obrazy składające się z 8 milionów pikseli, zapewniając tym samym znakomitą wyrazistość nawet najdrobniejszych detali.

Doświadcz nieporównanego realizmu gier czy filmów. Oglądaj pod każdym kątem Niezależnie od tego, gdzie usiądziesz, zawsze zobaczysz wyśmienite kolory! Panel IPS zachowuje wyrazistość i jasność w każdym punkcie ekranu.

nawet na tak szerokim wyświetlaczu tony i odcienie nie blakną i prezentują się z absolutną wiernością praktycznie pod każdym kątem. Cała gama tonów Kalejdoskop odcieni. Obsługa HDR oznacza dynamiczny zakres wyrazistych czerni i bieli.

Ciemne obszary stają się bogatsze i głębsze, a jasne wręcz olśniewające. Ciesz się rozdzielczością zapewniającą wyjątkowo wyrazisty i szczegółowy obraz. Wypoczęte oczy mogą więcej Twoje oczy na to zasłużyły.

Ten nie męczący wzroku ekran ogranicza emisję niebieskiego światła, które obciąża oczy i działa pobudzająco. Koniec z żółtymi filtrami, które zniekształcają barwy. Wyświetlacz jest dzisiaj nadzwyczajnym płótnem, na którym możesz wytwarzać bez przeszkód i bez ograniczeń spowodowanych zmęczonymi oczami.

Monitor UR55 jako pierwszy na świecie otrzymał certyfikację TÜV Rheinland w zakresie standardu Eye Comfort 2.0, która potwierdza, że urządzenie oferuje użytkownikowi komfort patrzenia, gwarantując wierne odwzorowanie odcieni, minimum wpływu światła otoczenia, ograniczoną emisję destrukcyjnego niebieskiego światła i migotania, a wszystko to przy 99,5% sRGB bez jakiegokolwiek uszczerbku dla rozdzielczości.

*atest można obejrzeć na www.tuv.com po wprowadzeniu identyfikatora: 1419073657. Superpłynny ruch Koniec z przeskakującym obrazem. AMD FreeSync praktycznie likwiduje rwanie i zacinanie obrazu, oferując nieprzeciętną płynność prezentowanej akcji.

wyświetlacz bez ograniczeń Prosty design przekłada się na absolutne wyrafinowanie. W sytuacji tego stylowego 28-calowego płaskiego monitora, który z trzech stron pozbawiony jest ramki, rewelacyjna jakość wykonania jest widoczna gołym okiem.

Po zestawieniu z drugim ekranem możesz cieszyć się spójnym obrazem UHD bez rozpraszającej uwagę przerwy między urządzeniami. Zwiększ swoją skuteczność Ciesz się większą efektywnością i skutecznością podczas edycji fotografii czy tworzenia video.

PBP przekształca pojedynczy monitor w taki, który prezentuje jednocześnie dwa obrazy, wyświetlając obok siebie treści z dwóch różnych źródeł. Z kolei PIP pozwala oglądać i organizować dużo aplikacji i programów starannie tak, jak Ci wygodnie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.