Menu

SAMSUNG 32" LC32T550FDRXEN Curved

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

słuszne zakrzywienieOto najodważniejsza krzywizna ekranu, jaką kiedykolwiek udało się uzyskać. To niezwykłe osiągnięcie, będące rezultatem wielu lat nieustannych innowacji, zmienia zarys wyświetlacza i wyznacza kierunek rozwoju technice stosowanych w monitorach.

Lider wykrzywionych monitorówSamsung jest liderem na rynku odkształconych monitorów od czasu, gdy jako pierwszy na świecie wprowadził w 2015 roku to postępowe rozwiązanie. Za sprawą przełomowych dla branży technice zaimplementowanych w całej ofercie odkształconych monitorów Samsung niezmiennie plasują się one na pierwszej pozycji pod względem udziałów w rynku.

1000R i atest potwierdzający rozwiązania gwarantujące komfort widzeniaMonitor Samsung T55 zaopatrzono w wysokowydajny odkształcony wyświetlacz (1000R), który otrzymał od TÜV Rheinland wiodącego międzynarodowego organu przeprowadzającego testy, inspekcje i certyfikacje dokument poświadczający użycie w nim rozwiązań gwarantujących komfort dla oczu.

Dba o oczyW porównaniu z tradycyjnymi monitorami, których stopień zakrzywienia jest mniejszy, 1000R dopasowany jest do ludzkiego pola widzenia, przez co ogranicza zmęczenie wzroku. Starczy jeden rzut oka, żeby objąć wzrokiem cały ekran.

dzięki czemu choćby przy długofalowym użytkowaniu oczy pozostaną wypoczęte. Minimalistyczny designDesign nowej generacji. Elektryzującą estetykę tego niemal bezramkowego wyświetlacza wyróżnia tylny panel o teksturze tkaniny i smukły metalowy stojak klasy premium.

Efekt? Monitor, który nie tylko przykuwa wzrok, ale także wyśmienicie dopełnia każde wnętrze. Wszystko, czego pragną graczeWitamy w raju dla graczy. AMD FreeSync gwarantuje płynną rozgrywkę, a częstotliwość odświeżania ekranu wynosząca 75 Hz zapobiega rwaniu czy przeskokom w poszczególnych scenach.

Ten idealny obraz i tryb gier i niezwykła krzywizna 1000R oznaczają intensywne, realistyczne i wciągające wrażenia z gry. Komfortowe skupienie wzrokuChroń oczy i osiągaj więcej. Wykrzywiony monitor Samsung T55 wyposażono w progresywną technologię powiększającą komfort dla oczu podczas długotrwałego korzystania z monitora.

Rozwiązanie Flicker Free bezustannie niweluje męczące i irytujące migotanie ekranu, natomiast tryb Eye Saver Mode ogranicza emisję niebieskiego światła. Dzisiaj Twój wzrok dłużej pozostanie skupiony. Gotów na rozrywkęPołącz monitor T55 do wszelkich swych maszyn przy pomocy trzech złącz HDMI, DP i D-Sub.

zastosowane 5-watowe głośniki sprawią, iż jeszcze łatwiej zatopisz się w ulubionych treściach takich jak filmy czy seriale bez konieczności podłączenia uzupełniającego źródła dźwięku.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.