Menu

LED Samsung C24FG73FQUX

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Monitor LC24FG73FQUXEN nowy wymiar wrażeń Zaskakujące efekty dopasowane do graczy obszerniejszy komfort pracy porównaj produkty Dowiedz się więcej WYBRANE parametry Quantum Dot Color zagwarantuje wyświetlanie żywych kolorów obejmujących 125% przestrzeni barwnej sRGB.

Design praktyczny design zapewni Ci pełną estetykę działania, a także znakomicie zespoi się do Twojego centrum pracy i rozrywki. Czas reakcji monitora (MPRT) 1ms* Kontrast statyczny 3000:1 i momentalny czas reakcji 1ms (MPRT) tworzą wyrazisty i ostry obraz pełen detali i szczegółów.

spore kąty widzenia 178°/178° Rozległe pole widzenia i redukcja refleksów świetlnych dzięki matowej matrycy. Mocno zakrzywiony ekran 1800R Promień zakrzywienia ekranu został specjalnie zaprojektowany z myślą o graczach, sceny poza centralnym punktem są łatwiejsze do zauważenia, a przecież właśnie tam może czyhać wróg!

Rozrywka i praca uraduje wytrawnego gracza, jak i sprawdzi się do intensywnej pracy biurowej czy w domu. * Czas reakcji (MPRT) na poziomie 1 ms określono podczas testów wewnętrznych. Czas reakcji może różnić się w zależności od warunków testów.

NOWY rozmiar WRAŻEŃ W doskonałYCH DETALACH Czas na finałową rozgrywkę. Czas na prawdziwą rewolucję w świecie graczy. Monitor Samsung QLED to pierwszy na świecie monitor, w którym zaimplementowano technikę Quantum Dot.

Więcej detali, więcej przyjemności i więcej zwycięstw! Daj się porwać niewiarygodnie żywym kolorom. Sprawdź to, co do tej pory było niewidoczne. Wibrujące barwy. Technika Quantum dot barwy – w szczególności czerwienie i zielenie – na ekranie Samsung QLED gaming monitor są czystsze, bardziej świetliste i zgodne z rzeczywistością niżeli na monitorach konwencjonalnych.

Poza tym, dzięki technice Quantum Dot, Samsung zapewnia trwalsze i bardziej naturalne barwy podczas gry albo pracy z użyciem aplikacji, w sytuacji których precyzja odcieni ma kluczowe znaczenie.

kolory posiadają teraz szerszą gamę, są bardziej nasycone i zdecydowane, lepiej niż kiedykolwiek odzwierciedlają rzeczywistość, co sprawia, że gra jest bardziej realistyczna. Super obfity kąt widzenia 178°.

Matryca VA Panoramiczna matryca w technologii VA umożliwia niezwykłe doznania niezależnie od kąta patrzenia. Użycie jej w pełni oddaje nieskazitelność bieli i głębię czerni. Śledź ulubione filmy, rozgrywki w tej samej jakości detali kontrastu i ostrości, w szerokim kącie widzenia 178°.

Niewiarygodnie szczegółowy obraz. Kontrast statyczny 3000:1 nowoczesna technika panoramicznej matrycy VA zapewnia najwyższy w swojej klasie kontrast statyczny 3000:1, co gwarantuje znakomite odwzorowanie głębokiej czerni i perfekcyjnej bieli, nawet w wyjątkowo ciemnych i jasnych scenach.

odkształcony i super prędki. Czas reakcji monitora to jedynie 1 ms! nowoczesna technologia odtwarzania obrazów ruchomych opracowana przez firmę Samsung oznacza połączenie superszybkiego czasu reakcji (MPRT* – Motion Picture Response Time) wynoszącego 1 ms, który minimalizuje rozmycia i poruszenia obrazu, z nieprzeciętną jednolitością obrazu, jaką zagwarantuje matryca panoramiczna VA.

pakiet gracza to znakomity sprzęt, karta graficzna, najnowsza gra z genialną grafiką i monitor, który sprosta najwyższym standardom. * Czas reakcji (MPRT) na poziomie 1 ms określono podczas testów wewnętrznych.

Czas reakcji może różnić się w zależności od warunków testów. EFEKTY, KTÓRE CIĘ ZASKOCZĄ kształt monitora Samsung QLED został stworzony w oparciu o okrąg o promieniu 1800 mm – wyjątkowo bezpiecznym zakrzywieniu dla Twoich oczu.

znakomicie opracowany profil redukuje liczba odbijanego światła zapewniając Ci wyjątkowe wrażenia, dzięki rozległemu polu widzenia. Gracz czuje się tak, jakby był w samym środku akcji i otaczała go ona ze wszystkich stron.

Spotęgowane wrażenia i ochrona wzroku - czego chcieć więcej? Wysoka częstotliwość odświeżania. Czysta przyjemność oglądania Wysoka częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia wolne od zakłóceń sceny akcji, choćby w grach z wysoką liczbą klatek na sekundę.

Poza tym częstotliwość odświeżania można w razie zapotrzebowania ustawić na 60 Hz, 100 Hz albo 120 Hz. Wyśmienicie płynny obraz. AMD FreeSync Zmodernizowana technologia FreeSync AMD gwarantuje doskonałą synchronizację pomiędzy kartą graficzną na monitorem, czego efektem jest gra bez zacięć, choćby w przypadku gier w technice HDR.

szczegóły rozgrywki widoczne w ciemnych scenach. Black Equalizer 20-stopniowa funkcja Black Equalizer reguluje ciemne obszary w grach do poziomu jasności określonego przez gracza, dzięki temu można zauważyć wrogów czających się nawet w najciemniejszych zakamarkach.

MONITOR dostosowanY DO GRACZY Realistyczne wrażenia w trakcie gry. Menu ekranowe (OSD) Menu ekranowe (OSD), dobrane specjalnie do wymagań graczy, pozwala łatwo sprawdzić główne ustawienia gry i zastosować skrótów, żeby je zmienić.

Po konfiguracji urządzenia, które otrzymało nagrodę Good Design Award, można natychmiast wrócić do gry. Fabryczna kalibracja. Wspaniałe odwzorowanie każdej sceny Monitor Samsung ma fabrycznie skali

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.