Menu

LED Samsung LH75QETELGCXEN

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Ulepsz swoją firmę dzięki wydajnym wyświetlaczom cyfrowym
seria QET producenta Samsung z inteligentną technologią skalowania, która wyświetla wszystkie treści w imponującej rozdzielczości UHD, ma nieograniczoną konstrukcję z funkcjami ułatwiającymi zarządzanie treścią.

Kryształowy wyświetlacz
kolekcja QET firmy Samsung jest wyekwipowana w wyświetlacz Crystal Display, który optymalizuje odcienie odcieni bez zniekształceń i gwarantuje, że każde urządzenie do podświetlania jest skrupulatnie dostrojone, aby pasowało do każdego filtra koloru i formuje czysty, prawdziwy kolor.

nieprzeciętna jakość obrazu UHD
seria QET marki Samsung przyciąga uwagę klientów niesamowicie wyraźnym, realistycznym obrazem o nieprzeciętnej jakości niżeli kiedykolwiek wcześniej.

Nieograniczony projekt, który gwarantuje wciągające wrażenia
Bezgraniczny projekt wyświetlacza, który harmonijnie wkomponowuje się w każde środowisko biznesowe, jest zoptymalizowany pod kątem przyciągania uwagi publiczności i utrzymywania jej w pamięci.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.