Menu

Samsung monitor 32'' ls32am700urxen

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 x 
  • Funkcje wbudowane głośniki 
Opis
Samsung 32" VA M7 LS32AM700URXEN

Samsung M7 LS32AM700URXEN to monitor, który spełni oczekiwania w każdej sytuacji ciesz się prawdziwym relaksem jaki daje Ci wbudowany wszechstronny system rozrywki z dostępem do serwisów VOD. Pracuj bez komputera dzięki zainstalowanemu Microsoft Office 365 lub korzystając ze zdalnego dostępu do biurowego komputera. Zaimplementowany czujnik analizuje poziom światła w otoczeniu,samoczynnie przypasować jasność. Adaptive Picture powoduje,choćby w środku dnia możesz oglądać mroczne dramaty bez zapotrzebowania mrużenia oczu, żeby dojrzeć wszystkie szczegóły.


Rozdzielczość UHD

niezrównane wrażenia wizualne podczas pracy i rozrywki. Za sprawą liczby pikseli 4-krotnie przewyższającej Full HD inteligentny monitor zagwarantuje pokaźniejszą przestrzeń wyświetlania i oszałamiająco realistyczny obraz UHD. W ciągu dnia możesz więc przeglądać równocześnie więcej dokumentów, a wieczorem cieszyć się filmami prezentowanymi w prawdziwie kinowej jakości. Nastaw się na wygraną. Dostosuj ekran do proporcji 21:9, żeby odkryć ukryte obszary w grach dzięki Ultrawide Game View. Dzisiaj grając w piłkę, zobaczysz szerszy obraz boiska - aż po bramki. A w trakcie symulacji prowadzenia pojazdu otrzymasz naturalny, precyzyjny widok drogi, która jest przed Tobą.


Urządzenie mobilne na znacznym ekranie

Jeśli na dużym ekranie chcesz oglądać zdjęcia bądź filmy, po prostu dotknij go telefonem, by skorzystać z funkcji dotknij i wyświetl. Screen Mirroring pozwoli Ci na klonowanie obrazu z telefonu na monitor. Bezprzewodowy DeX powoduje, iż możesz radować się pracą i zabawą niczym na komputerze. Korzystaj z aplikacji zwiększających skuteczność, np. Pozwalających przeprowadzać videokonferencje, edytować dokumenty czy oglądać treści, używając samego tylko monitora i telefonu.


USB typu C

Port USB rodzaju C pozwoli Ci podłączyć zasilanie, przesyłać informacje, a choćby transmitować sygnał wyświetlacza pomiędzy urządzeniami - a wszystko to za pomocą jednego łącza. Ta pojedyncza architektura gwarantuje komfortowe środowisko pracy, wolne równocześnie od plątaniny kabli, jak i od stresu.


Smart Hub

Masz ochotę na maraton ulubionego serialu? Nic prostszego. Masz dzisiaj dostęp do wielu aplikacji rozrywkowych, takich jak Netflix, YouTube i HBO, bez zapotrzebowania włączania komputera czy notebooka. A zdalna kontrola i zastosowane głośniki na dodatek umilą Ci czas relaksu.


Zdalny dostęp

Ciesz się płynną pracą z dowolnego miejsca. Powiększ swoją sprawność dzięki funkcjom Zdalnego dostępu. Korzystając z Office 365 możesz oglądać i edytować dokumenty oraz wygodnie zapisywać je w chmurze. Także gdy jesteś w domu, Remote Access zezwala na Ci pracę zdalną na komputerze, który znajduje się w innym miejscu.

* Funkcja ta wymaga Windows 10 Pro / Mac OS 10.5 albo nowszych, a także kompatybilnych ustawień sieci


Asystent głosowy

Oto monitor, który naprawdę słucha, co się do niego mówi. Dzisiaj, korzystając z asystenta głosowego lub aplikacji SmartThings, możesz m.in. Przełączać się między aplikacjami czy sterować odtwarzaniem video.


Auto Source Switch +

Koniec z przełączaniem. Dzięki Automatic Source Switch Plus monitor natychmiast lokalizuje nowo podłączone urządzenia, wyświetlając właściwy sygnał. Nie musisz już sam wyszukiwać odpowiedniego elementu w menu.


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.