Menu

Samsung Smart M5 S24AM506NU

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 x 
  • Funkcje kamerka, wbudowane głośniki 
Opis
  • Udostępnianie ekranu - jednym kliknięciem przerzuć obraz ze smartfona na monitor
  • Funkcja AirPlay 2 - opcja przerzucania treści z maszyn Apple na większy wyświetlacz
  • Smart Hub - najszybszy dostęp do rozrywki z oprogramowaniem TizenTM
  • Zdalny dostęp - do komputera dzięki połączeniu z chmurą
  • Zdalne sterowanie - komfortowa obsługa przy pomocy pilota
  • SmartThings - inteligentny dom, dobrany do Ciebie, dzięki jednej aplikacji

PIERWSZY NA ŚWIECIE WIELOFUNKCYJNY MONITOR
Korzystaj z poręcznego Samsung Smart M5! Ten nieszablonowy monitor zapewnia Ci najlepsze warunki do nauki, pracy i rozrywki w Twoim ulubionym miejscu. Nie potrzebujesz już komputera, aby kontynuować rozpoczętą w biurze pracę - wystarczy,zbratasz się zdalnie ze służbowym laptopem albo skorzystasz z zainstalowanego Microsoft Office 365. Po skończonych obowiązkach, miejsce pracy w mgnieniu oka zamienisz w miejsce relaksu, ze zintegrowanym systemem rozrywki.Co więcej, dzięki aplikacji SmartThings przystosujesz dom do swych potrzeb.użyć wszystkie możliwości aplikacji w ramach współpracy między monitorem, a smartfonem wystarczy jednorazowe sparowanie obu maszyn. Aplikacja powiadamia pomiędzy innymi o tym jaka aplikacja VOD jest obecnie uruchomiona.

WSZYSTKO CO przenośnE - NA pokaźnyM EKRANIE
Screen Mirroring to praktyczna funkcja, która pozwala na wykonanie kopii ekranu 1:1, a więc bezpośredniego podglądu ekranu smartfona na monitorze w czasie rzeczywistym. Jeśli zechcesz obejrzeć zdjęcia z wakacji lub najnowszy serial na dużym ekranie - użyj opcji Dotknij i wyświetl w swym telefonie.

ŁĄCZY SIĘ Z AIRPLAY 2
Dzięki zintegrowaniu z AirPlay 2 ułatwisz sobie pracę, łącząc bezprzewodowo Smart Monitor z komputerem MacBook. W prosty sposób zyskasz obszerniejszą przestrzeń roboczą i udoskonaloną sprawność. Możesz także używać iPhonea czy iPada do oglądania swoich fotografii i filmów na pokaźnym ekranie.

NIEKOŃCZĄCA SIĘ ROZRYWKA
Naszła Cię ochota na wieczorny seans? Włącz ulubioną aplikację streamingową, np. Netflix lub HBO Go w zintegrowanej platformie rozrywki SmartHub. Nie musisz włączać komputera - film odtworzysz na ekranie monitora, a idealną jakość dźwięku dostarczą zastosowane głośniki. Steruj wygodnie monitorem przy pomocy ergonomicznego pilota.

NAUKA I PRACA - NA ODLEGŁOŚĆ
Pracuj ze swego ulubionego miejsca w domu korzystając z wachlarza przystępnych funkcjonalności Remote Access czyli Zdalnego dostępu. Pakiet Office 365 pozwala na oglądanie, edytowanie i nietrudne zapisywanie dokumentów w chmurze. Zostając bezpiecznie w domu, możesz nadal pracować na pulpicie szkolnego lub biurowego komputera, wykorzystując zdalne połączenie. Ponadto, jeśli masz telefon z aplikacją Samsung DeX, włącz monitor i działaj bez przyłączania go do komputera. Edytuj dokumenty, pisz e-maile i łącz się ze współpracownikami poprzez wideokonferencję z obrazem wyświetlanym na monitorze Samsung.

adekwatnA JASNOŚĆ OBRAZU
idealny obraz zarówno w dzień jak i w nocy. Specjalny czujnik analizuje oświetlenie otoczenia, a funkcja Adaptive Picture samoczynnie dostosowuje jasność monitora. Dzisiaj nawet oglądając mroczne thrillery wewnątrz dnia, nie będziesz musiał wytężać wzroku,dojrzeć postaci kryjące się w cieniu.

Ochrona Twoich oczu
Tryb Eye Saver redukuje emisję niebieskiego światła, które może być destrukcyjne dla siatkówki. Funkcja Flicker Free zmniejsza migotanie obrazu, co chroni Twój wzrok przed zmęczeniem. Teraz możesz korzystać z monitora dłużej bez nadmiernego obciążania oczu.

Ujawnij to, co niedostrzeżone
Utrzymuj wzrok na celu, żeby osiągnąć zwycięstwo. Monitor wspiera wyświetlanie obrazu w 21:9, sam ma proporcje 16:9. Ustaw proporcje ekranu 21:9 i odkrywaj nieznane dotąd obszary z Ultrawide Game View. Wciel się w mistrza piłki nożnej i zdobywaj bramki z rewelacyjnym widokiem na całe boisko. W trakcie brawurowej jazdy w grach wyścigowych, droga przed Tobą będzie wyraźna i adekwatnie widoczna.

PODŁĄCZ I PODZIWIAJ
Koniec z ręcznym przełączaniem widoków między urządzeniami. Dzięki funkcji Auto Source Switch+ monitor samoczynnie namierza najnowsze podpięte urządzenie i wyświetla stosowny widok. Jeśli podłączone jest więcej źródeł, Smart Monitor M5 samodzielnie wybierze najlepsze z nich, a gdy domyśle źródło jest nieaktywne - monitor wyświetli kolejny najtrafniejszy wybór. Zapomnij o uciążliwym przeszukiwaniu menu.

Powiedz, czego Ci trzeba
Zarządzaj działaniem monitora za pomocą prostych komend głosowych. Przełączaj widok programów wyświetlanych na monitorze lub włączaj i wyłączaj filmy korzystając z Asystenta głosowego* albo aplikacji SmartThings.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.