Menu

TERRA LED 2462W PV silber DP/HDMI GREENLINE PLUS

Cechy produktu

  • Producent Terra 

Opis

TERRA LED 2462W PV silber DP/HDMI GREENLINE PLUS

wysmakowany ekran LCD nie ma zwykłej przedniej obejmy, dzięki temu przyciąga wzrok wszędzie. Na dodatek nowo opracowana struktura obniża odległość pomiędzy obrazem a zewnętrzną krawędzią urządzenia do zaledwie kilku milimetrów, gwarantując w ten sposób niezwykle smukłą i interesującą konstrukcję.


szanowane mocne strony technice MVA zostały dodatkowo rozwinięte dzięki panelowi LCD wykorzystywanemu w innowacyjnej technice MVA. TERRA LCD / LED 2462W oferuje świetne odwzorowanie kolorów, istotnie pokaźne kąty widzenia i statyczny kontrast 3000: 1, który można rozszerzyć do wartości do 30 000 000: 1 z intensywną regulacją (DCR). Technika overdrive zapewnia bardzo szybki czas reakcji na ruchome obrazy, filmy i gry.


Dzięki energooszczędnemu podświetleniu LED, wysoce efektywnym komponentom elektronicznym na wyświetlaczu i zewnętrznemu zasilaczowi, urządzenie osiąga klasę wydajności energetycznej A +, a tym samym zapewnia przyjazną dla środowiska pracę i niskie koszty energii.


by zapewnić najkorzystniejszą jakość obrazu, wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (Full HD) jest sterowany cyfrowo wyłącznie poprzez złącza DisplayPort, HDMI albo DVI. Przestarzały interfejs VGA nie jest już stosowany. Podobnie sygnał audio zintegrowanych głośników może być cyfrowo przesyłany w trybie DisplayPort albo HDMI.


Wielofunkcyjny stojak z regulacją wysokości, pochyleniem oraz obrotem i obrotem umożliwia prędkie i ergonomiczne dostosowanie do każdego stanowiska pracy. Dodatkowo urządzenie z mocowaniem VESA można zamontować na rozmaitych mocowaniach ściennych, stołowych lub sufitowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.