Menu

SC 5 EasyFix (2200W, 4,2bar) Parownica, mop parowy Karcher + 4 szczotki + 15 ręczników ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ

Cechy produktu
  • Producent Karcher 
Opis

Parownica SC 5 EasyFixWyjątkowo solidne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, pozwalaja na czyszczenie bez przerw na studzenie bojlera.Easyfix to nowy system mocowania pada z mikrofibry na dyszy podłogowej (na rzep).

umożliwia jego zdejmowanie i zakładanie bez potrzeby schylania się. Zmiana pada odbywa się bez kontaktu rąk z brudem. Parownica zaopatrzona jest w dodatkowy zbiornik na wodę, który można prosto wyjąć i napełnić pod kranem, bez potrzeby przerywania pracy.

Funkcja VapoHydro zezwala na bezstopniową regulację wilgotności pary. Im para wilgotniejsza tym udoskonalony efekt spłukiwania, im suchsza tym lepsze odspajanie brudu. Parownica posiada gniazdo umożliwiające podłączenie żelazka parowego.

W wyposażeniu znajduje się m.in. Prosty wyświetlacz i dysza podłogowa Comfort Plus.Funkcja VapoHydroGorąca woda z parą przekłada się na łatwiejsze likwidowanie brudu. Ulepszone rezultaty czyszczenia. Zestaw do czyszczenia podłóg EasyFix z nowym systemem mocowania pada przy pomocy rzepaOptymalne rezultaty czyszczenia na wszelkich rodzajach podłóg twardych dzięki produktywnej technologii lameli.

Zmiana pada z mikrofibry bez kontaktu z brudem. Nietrudne mocowanie pada na dyszy dzięki rzepowi. Ciągły kontakt z czyszczoną powierzchnią i proste operowanie dzięki ruchomemu przegubowi. Dodatkowy zbiornik na wodę można prosto wyjąć i napełnićCzyszczenie bez przerw i nietrudne napełnianie zbiornika z wodą.

Wielofunkcyjne akcesoriaDysza podłogowa, dysza ręczna i okrągła szczotka do czyszczenia zróżnicowanych powierzchni.Pad produkowany z wysokiej jakości mikrofibryDoskonałe rezultaty czyszczenia.Blokada pistoletu parowegoBezpieczna blokada broni przed przypadkowym naciśnieciem pistoletu parowego np.

przez dzieci.Regulacja ilości paryWydatek pary może być dostosowywany w zależnosci od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.Akcesoria do parownicy można przechowywać na urządzeniuPraktyczne przechowywanie akcesoriów na urządzeniu.Włącznik na urządzeniuŁatwe włączanie i wyłączanie.Schowek na przewód elektryczny na obudowieBezpieczne przechowywanie kabla zasilającego i akcesoriów.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.