Menu

SV 7 odkurzacz parowy Karcher ( 1.439-410.0 )

Cechy produktu
  • Producent Karcher 
Opis

Odkurzacz parowy SV 7 1.439-410.0Odkurzacz SV łączy w sobie zalety parownic i odkurzaczy. Zbiera suche zanieczyszczenia i małe ilości wody (maks. 0.5 l). Jego podstawową funkcją jest jednak odkurzanie parowe.Odkurzanie parowe polega na nanoszeniu i odsysaniu pary z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym.

umożliwia to skuteczne, organiczne (bez stosowania chemii) czyszczenie bez zacieków i wody pozostającej na powierzchni. Dodatkowy zbiornik na wodę umożliwia dobieranie wody podczas pracy bez przerw na studzenie bojlera.

Odkurzacz parowy może pełnić funkcję okurzacza na sucho z filtrem wodnym (bez worków) i pozwala również zbierać małe ilości wody (maks. 0.5l). Czyszczenie parą i odsysanie jej w jednym przejściu roboczym efektywne czyszczenie okien, luster, podłóg drewnianych i odświeżanie tapicerki.Urządzenie 3 w 1Czyści parowo i odsysa, a także zbiera suche śmieci jednocześnie.

sprawny, wieloetapowy system filtracjiWoda i mikrofiltr HEPA (EN 1822:1998) zatrzymują roztocza, pyłki, zarodniki grzybów i inne cząsteczki. Wygodna w użyciu dysza podłogowaSzybke i proste przełączanie między trzema zróżnicowanymi użyciami odkurzacza.

Prosta obsługaSiła ssąca jest regulowana na rękojeści, a wydatek pary na urządzeniu.4-stopniowa regulacja siły ssaniaSiła ssąca może być regulowana w zależnosci od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.5-stopniowa regulacja wydatku paryWydatek pary może być dostosowywany w zależnosci od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.Para non-stopZbiornik na wodę można szybko i z łatwością napełnić.Schowek na przewód elektryczny na obudowieWygodne przechowywanie przewodu zasilającego.Bezpieczna blokadaZabezpiecza przed przypadkowym naciśnięciem spustu np.

poprzez dziecko.duży zakres zastosowańWielofunkcyjne urządzenie z dodatkowymi akcesoriami perfekcyjnie nadaje się do czyszczenia domu bez zastosowania chemii.Funkcje specjalne: Bezpieczna blokada Zawór bezpieczeństwa Regulacja ilości pary, 5-stopniowa Regulacja siły pary, 4-stopniowa System dwóch zbiorników Akcesoria w zestawie: zestaw do czyszczenia podłóg z funkcją odkurzania parowego, do podłóg twardych i dywanów.

Składa się z dyszy podłogowej i dwóch rur o długości 0,5 m Dysza ręczna z funkcją odsysania - Może być połączona z dyszą do okien (wąską i szeroką), szczotką albo powłoczką frotte Dysza do detali, Może być łączona z przedłużką i krągłą szczotką (4 rożne barwy) Ssawka do tapicerki (wąska i wielka) Ssawka szczotkowa do mebli Odpieniacz "FoamStop" Butelka dozująca Wąż z uchwytem rozmiary: 515 x 336 x 340 mmPozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.