Menu

Revita 925 ml szampon przeciw łysieniu DS Laboratories

Cechy produktu

  • Producent DS Laboratories 
  • Pojemność 925 ml

Opis

Brak towaru. Wysyłamy 5 sztuk szamponu Revita w opakowaniach po 205ml każda. Zatem łącznie jest 1025ml w cenie 925ml
Revita jest sprawnym szamponem pobudzającym wzrost włosów opracowanym poprzez naukowców z DS Laboratories. Revita stanowi połączenie unikalnych składników dostosowanych w taki sposób, żeby zapewnić witalność skóry głowy, a także oddziaływać na mieszki włosów przyczyniając się do osiągnięcia najlepszych rezultatów w krótkim czasie.
Revita jest jedynym szamponem, który zniża DHT w skórze głowy oraz cechy antyoksydacyjne i antyzapalne.
Revita inicjuje działać już od pierwszego dnia. Czas, w którym zauważysz wyniki zależy od stopnia i okresu łysienia. Niezależnie od intensywności łysienia i jego długości Revita użytkowana codziennie poprawi stan skóry głowy a to wpłynie na jakość włosów i ich odrost.
Revita jest bezpiecznym i niezwykle zintensyfikowanym szamponem asygnowanym dla osób z rozmaitymi postaciami łysienia.
Revita może być bezpiecznie łączona z innymi kuracjami zawierającymi minoxidil.


Szampon Revita nie mieści parabenów i siarczanów.

składniki szamponu Revita:


- procyjanidina B2 (polifenole z jabłek)


Opublikowanie badania dowodzą,używanie procyjanidyny miejscowo daje takie same efekty jak minoxidil lecz bez skutków ubocznych. Marka Ds Laboratories uzyskuje ten przez delikatny cykl kompresji bez użytkowania środków chemicznych. Dzięki temu zachowane są jego parametry bioaktywne. Procyjanidyna sprawia przejście włosów do fazy anagenu (wzrostu) i równocześnie zmniejsza linienie.
Japońskie laboratorium przeprowadziło testy na grupie mężczyzn; 19 mężczyzn otrzymywało 1% stężenie procyjanidyny B2 a 10 panów placebo poprzez okres 4 miesięcy. W pierwszej grupie stwierdzono rozszerzenie średnicy włosów u 79% panów i 30% w drugiej grupie. Jeszcze ilość włosów była istotnie większa.

- peptydy miedzi
Przyczyniają się do rozszerzenia wielkości mieszków włosów a tym samym do grubości włosów, regenerują skórę i mają właściwości lecznicze i antyzapalne. Peptydy miedzi stosuje się dodatkowo na grafty po przeszczepie włosów w celu ich stymulacji.
- spin traps


Odgrywają stanowczą rolę w dezaktywacji wolnych rodników, które niszczą komórki w czasie np. Działania promieni słonecznych, skażenia powietrza czy starzenia się.

- olejek Rooibos
parametry antyzapalnie i antyoksydacyjne. Niezależne francuskie laboratorium przeprowadziło badanie na grupie łysiejących osób, które stosowały 10% płyn z zawartością olejku Rooibos przez 90 dni, po 5ml dziennie. Wyniki zostały porównane do grupy placebo i były zaskakujące. W pierwszej grupie nastąpił duży wzrost włosów i zaobserwowano go u 89% osób.
- MSM (metylosulfonylometan-źródło siarki)
niezbędny budulec włosów, skóry i paznokci,także silny antyoksydant.
- kofeina 4%
parametry stymulujące mieszki włosów i równocześnie wydłuża fazę wzrostu włosów.
- winian l-karnityny
Silny, bioaktywny związek transportujący energię do procesów biochemicznych w organizmie.
- aminokwasy (ornityna, tauryna, cysteina)
wywołują wzrost grubych i zdrowych włosów poprzez bezpośredni wpływ na ich mieszki.
- olejek Emu
Przeprowadzone badanie na Uniwersytecie w Bostonie przez prof. Michael’a Hollick’a, dermatologa dowiodły wpływ olejku w stymulacji mieszków włosów. W wyniku użycia miejscowo olejku 80% uśpionych mieszków zostało pobudzonych do produkcji włosów. Poza tym olejek emu dodatkowo silne cechy antyzapalne, bakteriostatyczne i jest inhibitorem 5-alfa-reduktazy.

- biotyna
Witamina silnych i grubych włosów. Przenika bezpośrednio do włosów i je pogrubia.

pojemność szamponu Revita 925ml

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.