Menu

Szampon Revita + Spectral CSF dla kobiet

Cechy produktu
  • Producent DS Laboratories 
Opis

Revita
jest skutecznym szamponem pobudzającym wzrost włosów opracowanym przez naukowców z DS Laboratories. Revita stanowi połączenie unikalnych składników dopasowanych w taki sposób, żeby zapewnić witalność skóry głowy i oddziaływać na mieszki włosów przyczyniając się do osiągnięcia najlepszych rezultatów w krótkim czasie.
Revita jest jedynym szamponem, który zniża DHT w skórze głowy i parametry antyoksydacyjne i antyzapalne.
Revita inicjuje działać już od pierwszego dnia. Czas, w którym zauważysz wyniki zależy od stopnia i okresu łysienia. Niezależnie od energiczności łysienia i jego długości Revita używana codziennie poprawi stan skóry głowy a to wpłynie na jakość włosów i ich odrost.
Revita jest bezpiecznym i nad wyraz zintensyfikowanym szamponem przeznaczonym dla osób z różnorodnymi postaciami łysienia.
Revita może być bezpiecznie łączona z innymi kuracjami zawierającymi minoxidil.

Szampon Revita nie mieści parabenów i siarczanów
składniki szamponu Revita:


- procyjanidina B2 (polifenole z jabłek)


Opublikowanie badania dowodzą,użytkowanie procyjanidyny miejscowo daje takie same efekty jak minoxidil lecz bez skutków ubocznych. Marka Ds Laboratories uzyskuje ten poprzez delikatny proces kompresji bez użytkowania środków chemicznych. Dzięki temu zachowane są jego właściwości bioaktywne. Procyjanidyna sprawia przejście włosów do fazy anagenu (wzrostu) i jednocześnie zmniejsza linienie.
Japońskie laboratorium przeprowadziło testy na grupie panów; 19 mężczyzn otrzymywało 1% stężenie procyjanidyny B2 a 10 mężczyzn placebo poprzez okres 4 miesięcy. W pierwszej grupie stwierdzono zwiększenie średnicy włosów u 79% panów i 30% w drugiej grupie. W dodatku liczba włosów była znacznie pokaźniejsza.

- peptydy miedzi
Przyczyniają się do powiększenia wielkości mieszków włosów a tym samym do grubości włosów, regenerują skórę i posiadają parametry lecznicze i antyzapalne. Peptydy miedzi stosuje się w dodatku na grafty po przeszczepie włosów w celu ich stymulacji.
- spin traps


Odgrywają znaczącą rolę w dezaktywacji wolnych rodników, które niszczą komórki w czasie np. Działania promieni słonecznych, zanieczyszczenia powietrza czy starzenia się.

- olejek Rooibos
właściwości antyzapalnie i antyoksydacyjne. Niezależne francuskie laboratorium przeprowadziło badanie na grupie łysiejących osób, które stosowały 10% płyn z zawartością olejku Rooibos przez 90 dni, po 5ml dziennie. Wyniki zostały porównane do grupy placebo i były zaskakujące. W pierwszej grupie nastąpił pokaźny wzrost włosów i zaobserwowano go u 89% osób.
- MSM (metylosulfonylometan-źródło siarki)
potrzebny budulec włosów, skóry i paznokci,także silny antyoksydant.
- kofeina 4%
właściwości stymulujące mieszki włosów i równocześnie wydłuża fazę wzrostu włosów.
- winian l-karnityny
Silny, bioaktywny związek transportujący energię do procesów biochemicznych w organizmie.
- aminokwasy (ornityna, tauryna, cysteina)
powodują wzrost grubych i zdrowych włosów poprzez bezpośredni wpływ na ich mieszki.
- olejek Emu
Przeprowadzone badanie na Uniwersytecie w Bostonie przez prof. Michael’a Hollick’a, dermatologa dowiodły wpływ olejku w stymulacji mieszków włosów. W wyniku użycia miejscowo olejku 80% uśpionych mieszków zostało pobudzonych do produkcji włosów. Poza tym olejek emu ponadto silne cechy antyzapalne, bakteriostatyczne i jest inhibitorem 5-alfa-reduktazy.

- biotyna
Witamina silnych i grubych włosów. Przenika bezpośrednio do włosów i je pogrubia.

pojemność szamponu Revita 205ml


Spectral CSF został opracowany z myślą o kobietach, które mają problem z przerzedzającymi się włosami. Formuła posiada działanie przeciw starzeniu się komórek, silnie stymuluje mieszki włosów i nie powoduje ich obciążenia.

DS Laboratories opracowała Spectral CSF uwzględniając właściwości łysienia oraz czynniki wpływające na wypadanie włosów u kobiet: rozmiar cebulki włosa, wahania hormonalne oraz potrzeby stylizacyjne.

Formuła została tak przygotowana,zapobiegać linieniu, łamaniu się włosów, a także ich starzeniu. Dzięki zaimplementowaniu technologii Nanosomów wszystkie komponenty odżywcze są transportowane do komórek gdzie są uwalniane poprzez 12 godzin.

komponenty dynamiczne Spectral CSF:

- roślinne komórki macierzyste

- Aminexil

- adenozyna

- EUK-134

- Octapeptide-2 (Proharin-β4)

- nanosomy


Nanosomy w 100 000 rozszerzeniu

Spectral CSF mieści formułę o wysokiej skuteczności, która intensywnie działa na mieszki nie powodując obciążenia włosów choćby przy nie myciu włosów przez kilka dni.

Substancje zawarte w preparacie hamują łojotok, bronią korzeń włosa, wzmacniają włókna, upraszczają transfer energii międzykomórkowej, regulują czynnik wzrostu, a także przywracają włosom lśnienie i miękkość.Roślinne komórki macierzyste

użyte w Spectral CSF roślinne komórki macierzyste wykazują takie same właściwości jak komórki ludzkie w tym sprężystość. Przełomowy środek pochodzenia roślinnego stymuluje komórki w naskórku i zapobiega wielu oznakom starzenia się skóry głowy. Badania in vitro pokazują, iż komórki macierzyste mogę stymulować wzrost ludzkich mezenchymalnych komórek macierzystych i pomagają bronić je przed promieniowaniem UV.

Adenozyna

Nukleozyd adenozyny odgrywa ważną rolę we wzroście włosów, ponieważ działa w procesach biochemicznych, takich jak przenoszenie energii.
w sytuacji łysienia androgennego, uważa się, iż adenozyna reguluje ekspresję czynnika wzrostu fibroblastów 7 i czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego w komórkach brodawek skórnych.
W badaniu przeprowadzonym na grupie 101 ochotników wykorzystano miejscowo adenozynę o stężeniu 0,75% oraz niacynę o stężeniu 0,1%. Obydwie grupy stosowały je dwa razy dziennie poprzez okres 6 miesięcy. Na końcu dokonano porównania ilości włosów vellus (cienkie, krótkie włoski) do włosów normalnych. Adenozyna rozszerzyła wyraźnie stosunek tych drugich bez wywołania skutków ubocznych.

Aminexil
postępowy Aminexil (tlenek diaminopirymidyny) zapobiega przedwczesnemu starzeniu się komórek, zwanego zesztywnieniem kolagenu. Po dotarciu aminexilu do korzenia włosa, ochrania komórki go otaczające przed utratą rozciągliwości i sprężystości. Ten sposób działania powoduje, iż włosy stają się grubsze, bardziej gęste i mocniejsze.
W badaniu przeprowadzonym na grupie 120 ochotników wypadanie włosów spowolniło już po 3 tygodniach. Włosy stały się również bardziej miękkie w dotyku. W kolejnym badaniu placebo składającym się z 130 osób odnotowano, że 8% włosów pozostało w fazie anagenu (wzrostu).
stosowanie:
Spectral CSF należy stosować dwa razy dziennie przez 10-krotnie naciśnięcie pompki albo 1ml stosując pipetkę. Preparat należy równomiernie rozprowadzić i starannie wmasować. Nie spłukiwać. Po aplikacji ręce należy bezzwłocznie i precyzyjnie umyć.

towar posiada Nanosomy, które mogą rozszerzać wchłanianie komponentów. Należy zatem zachować ostrożność stosując inne produkty miejscowo.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.