Menu

Szampon Revita 205ml + Spectral DNC-N nanoxidil 60ml

Cechy produktu
  • Producent DS Laboratories 
  • Pojemność 60 ml
Opis

Revita
jest skutecznym szamponem pobudzającym wzrost włosów opracowanym poprzez naukowców z DS Laboratories. Revita stanowi połączenie unikalnych części przypasowanych w taki sposób, żeby zapewnić witalność skóry głowy, a także oddziaływać na mieszki włosów przyczyniając się do osiągnięcia najlepszych rezultatów w niedługim czasie.
Revita jest jedynym szamponem, który obniża DHT w skórze głowy oraz cechy antyoksydacyjne i antyzapalne.
Revita rozpoczyna działać już od pierwszego dnia. Czas, w którym zauważysz wyniki zależy od stopnia i okresu łysienia. Niezależnie od energiczności łysienia i jego długości Revita wykorzystywana codziennie poprawi stan skóry głowy a to wpłynie na jakość włosów i ich odrost.
Revita jest bezpiecznym i nad wyraz zintensyfikowanym szamponem przeznaczonym dla osób z różnymi postaciami łysienia.
Revita może być bezpiecznie łączona z innymi kuracjami zawierającymi minoxidil.


składniki szamponu Revita:


- procyjanidina B2 (polifenole z jabłek)


Opublikowanie badania dowodzą,używanie procyjanidyny miejscowo daje takie same efekty jak minoxidil ale bez skutków ubocznych. Producent Ds Laboratories uzyskuje ten przez finezyjny proces kompresji bez stosowania środków chemicznych. Dzięki temu zachowane są jego właściwości bioaktywne. Procyjanidyna powoduje przejście włosów do fazy anagenu (wzrostu) i równocześnie ogranicza linienie.
Japońskie laboratorium przeprowadziło testy na grupie mężczyzn; 19 panów otrzymywało 1% stężenie procyjanidyny B2 a 10 panów placebo poprzez okres 4 miesięcy. W pierwszej grupie stwierdzono powiększenie średnicy włosów u 79% panów i 30% w drugiej grupie. Jeszcze ilość włosów była istotnie pokaźniejsza.

- peptydy miedzi
Przyczyniają się do zwiększenia wielkości mieszków włosów a tym samym do grubości włosów, regenerują skórę i mają atrybuty lecznicze i antyzapalne. Peptydy miedzi stosuje się także na grafty po przeszczepie włosów w celu ich stymulacji.
- spin traps


Odgrywają stanowczą rolę w dezaktywacji wolnych rodników, które niszczą komórki w czasie np. Działania promieni słonecznych, zanieczyszczenia powietrza czy starzenia się.

- olejek Rooibos
parametry antyzapalnie i antyoksydacyjne. Niezależne francuskie laboratorium przeprowadziło badanie na grupie łysiejących osób, które stosowały 10% płyn z zawartością olejku Rooibos poprzez 90 dni, po 5ml dziennie. Wyniki zostały porównane do grupy placebo i były zaskakujące. W pierwszej grupie nastąpił szeroki wzrost włosów i zaobserwowano go u 89% osób.
- MSM (metylosulfonylometan-źródło siarki)
niezbędny budulec włosów, skóry i paznokci,na dodatek silny antyoksydant.
- kofeina 4%
właściwości stymulujące mieszki włosów i jednocześnie wydłuża fazę wzrostu włosów.
- winian l-karnityny
Silny, bioaktywny związek transportujący energię do procesów biochemicznych w organizmie.
- aminokwasy (ornityna, tauryna, cysteina)
wywołują wzrost grubych i zdrowych włosów poprzez bezpośredni wpływ na ich mieszki.
- olejek Emu
Przeprowadzone badanie na Uniwersytecie w Bostonie poprzez prof. Michael’a Hollick’a, dermatologa dowiodły wpływ olejku w stymulacji mieszków włosów. W wyniku użycia miejscowo olejku 80% uśpionych mieszków zostało pobudzonych do produkcji włosów. Poza tym olejek emu dodatkowo silne parametry antyzapalne, bakteriostatyczne i jest inhibitorem 5-alfa-reduktazy.

- biotyna
Witamina silnych i grubych włosów. Przenika bezpośrednio do włosów i je pogrubia.

objętość szamponu Revita 205ml
Spectral DNC-N to pierwszy produkt z 5% Nanoxidilem o wysokiej wydajności dedykowany dla osób, które posiadają problemy z wypadającymi włosami, także na czubku głowy. Preparat przeznaczony jest dla mężczyzn i kobiet.

komponenty zawarte w Spectral DNC-N działają zarówno na linii włosów jak i na czubku głowy:

- 5% Nanoxidil- produktywniejszy od minoxidilu

- Procyjanidyna B2 wpływa na linię włosów

- Retinol- powiększa absorpcję innych komponentów

- Adenozyna- naprawia komórki

- Aminexil zmniejsza okołomieszkowe zwłóknienie

- Peptydy miedzi- ograniczają zapalenie

- ekstrakty ziołowe wpływają na witalność włosów

W produkcie wykorzystano technologię nanosomów czyli niedużych cząsteczek, które dostarczają komponenty odżywcze do mieszków włosów. Substancje uwalniane są przez ok. 12 godzin.

Spectal DNC-N nie obciąża włosów.

Nanoxidil połączony jest z Aminexilem ®, adenozyną, procyanidiną B-2, cytruliną, peptydami miedzi, T-flavanone i dodatkowymi składnikami wspierającymi prawidłowy wzrost włosów. Formuła korzystnie działa na wielu pacjentów, którzy nie zareagowali na minoxidil albo nie tolerowali jego skutków ubocznych.

Związki wykorzystane w Spectral.DNC-N wykazały, w licznych badaniach zdolność otwierania kanałów jonowych w komórkach, ograniczania dihydrotestosteronu (DHT), zapobiegania zwłóknienia okołomieszkowego, zapewniają działanie przeciwutleniające, przedłużają fazę anagenu mieszków włosowych, rozszerzają ekspresję czynnika wzrostu śródbłonka naczyń, hamują kinazę białkową C (PKC) izozymów i blokowania przewlekłych zapaleń.

stosowanie

2 razy dziennie po 6 naciśnięć pompki na miejsce objęte łysieniem. Nie spłukiwać. Preparat należy starannie wmasować i następnie starannie umyć ręce wodą z mydłem. Spectral DNC-N powinien być wykorzystywany bez względu czy włosy zostały umyte czy nie i przez cały czas, bez kilkudniowych przerw.

stosowanie powinno być zaprzestane w przypadku dużej wrażliwości na którykolwiek ze składników.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki ponieważ nie zwiększy to sprawności artykułu. Spectral DNC-N nie może być wykorzystywany przez kobiety w ciąży.

Spectral DNC-N dedykowany jest do wykorzystywania zewnętrznego miejscowego. W sytuacji podrażnienia należy przerwać i skonsultować się z lekarzem. Asygnowany dla osób dorosłych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

towar posiada nanosomy, które mogą powiększać wchłanianie części innych towarów.

objętość 60ml


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.