Menu

Szampon Revita 205ml + Spectral F7

Cechy produktu
  • Producent DS Laboratories 
  • Pojemność 205 ml
Opis

Revita
jest wydajnym szamponem pobudzającym wzrost włosów opracowanym poprzez naukowców z DS Laboratories. Revita stanowi połączenie niepowtarzalnych części dostosowanych w taki sposób, aby zapewnić witalność skóry głowy oraz oddziaływać na mieszki włosów przyczyniając się do osiągnięcia najkorzystniejszych rezultatów w krótkim czasie.
Revita jest jedynym szamponem, który zniża DHT w skórze głowy i cechy antyoksydacyjne i antyzapalne.
Revita zaczyna działać już od pierwszego dnia. Czas, w którym zauważysz wyniki zależy od stopnia i okresu łysienia. Niezależnie od intensywności łysienia i jego długości Revita wykorzystywana codziennie poprawi stan skóry głowy a to wpłynie na jakość włosów i ich odrost.
Revita jest bezpiecznym i wyjątkowo zintensyfikowanym szamponem asygnowanym dla osób z różnorodnymi postaciami łysienia.
Revita może być bezpiecznie łączona z innymi kuracjami zawierającymi minoxidil.


komponenty szamponu Revita:


- procyjanidina B2 (polifenole z jabłek)

Opublikowanie badania dowodzą,użytkowanie procyjanidyny miejscowo daje takie same efekty jak minoxidil ale bez skutków ubocznych. Firma Ds Laboratories uzyskuje ten przez delikatny proces kompresji bez użytkowania środków chemicznych. Dzięki temu zachowane są jego atrybuty bioaktywne. Procyjanidyna sprawia przejście włosów do fazy anagenu (wzrostu) i jednocześnie ogranicza linienie.
Japońskie laboratorium przeprowadziło testy na grupie mężczyzn; 19 panów otrzymywało 1% stężenie procyjanidyny B2 a 10 mężczyzn placebo przez okres 4 miesięcy. W pierwszej grupie stwierdzono powiększenie średnicy włosów u 79% mężczyzn i 30% w drugiej grupie. Na dodatek liczba włosów była widocznie pokaźniejsza.

- peptydy miedzi
Przyczyniają się do rozszerzenia wielkości mieszków włosów a tym samym do grubości włosów, regenerują skórę i mają cechy lecznicze i antyzapalne. Peptydy miedzi stosuje się również na grafty po przeszczepie włosów w celu ich stymulacji.
- spin trapsOdgrywają zasadniczą rolę w dezaktywacji wolnych rodników, które niszczą komórki w czasie np. Działania promieni słonecznych, skażenia powietrza czy starzenia się.

- olejek Rooibos
cechy antyzapalnie i antyoksydacyjne. Niezależne francuskie laboratorium przeprowadziło badanie na grupie łysiejących osób, które stosowały 10% płyn z zawartością olejku Rooibos poprzez 90 dni, po 5ml dziennie. Wyniki zostały porównane do grupy placebo i były zaskakujące. W pierwszej grupie nastąpił spory wzrost włosów i zaobserwowano go u 89% osób.
- MSM (metylosulfonylometan-źródło siarki)
konieczny budulec włosów, skóry i paznokci,także silny antyoksydant.
- kofeina 4%
właściwości stymulujące mieszki włosów i jednocześnie wydłuża fazę wzrostu włosów.
- winian l-karnityny
Silny, bioaktywny związek transportujący energię do procesów biochemicznych w organizmie.
- aminokwasy (ornityna, tauryna, cysteina)
wywołują wzrost grubych i zdrowych włosów poprzez bezpośredni wpływ na ich mieszki.
- olejek Emu
Przeprowadzone badanie na Uniwersytecie w Bostonie przez prof. Michael’a Hollick’a, dermatologa dowiodły wpływ olejku w stymulacji mieszków włosów. W wyniku użycia miejscowo olejku 80% uśpionych mieszków zostało pobudzonych do produkcji włosów. Poza tym olejek emu ponadto silne parametry antyzapalne, bakteriostatyczne i jest inhibitorem 5-alfa-reduktazy.

- biotyna
Witamina silnych i grubych włosów. Przenika bezpośrednio do włosów i je pogrubia.

pojemność szamponu Revita 205mlSpectral F7


Spectral F7 to pierwszy tego typu preparat zawierający w składzie astressin B, peptyd z długą sekwencją aminokwasową.

Spectral F7 widocznie rozszerza sprawność innych preparatów ale stanowi produktywną broń w początkowej fazie łysienia. Preparat może też pobudzić mieszki włosów do fazy wzrostu (faza anagenowa).

W opublikowanych badaniach klinicznych dowiedziono, że astressin-B uniemożliwia wypadaniu włosów spowodowane stresem. Późniejsze badanie przeprowadzone poprzez DS Laboratories potwierdziły oryginalne korzyści i wysoką wydajność astressinu-B.

Dla kogo asygnowany jest Spectral F7?

Spectral F7 dedykowany jest dla kobiet i panów. Może być wykorzystywany sam albo z innymi preparatami.

Jakie jest stężenie astressinu B?

Spectral F7 gromadzi astressin-B o stężeniu 15 cząstek na milion (0,015g/L)

Spectral F7 nie skleja włosów i nie jest tłusty. W celu zwiększenia jego wchłanialności zaimplementowano nanosomy, które przedostają się poprzez skórę i uwalniają aktywne komponenty preparatu.

W składzie znajduje się także Proharin beta4, który stymuluje mieszki włosów przez aktywizację komórek macierzystych. Peptydy miedzi natomiast likwidują stany zapalne odpowiedzialne w wielu przypadkach za wypadanie włosów.

stosowanie:

W celu rozszerzenia sprawności obecnej kuracji należy nanieść Spectral F7 rano (10 naciśnięć pompki) i wmasować w skórę głowy najwcześniej 10 minut po naniesieniu innego preparatu lub wieczorem.

w sytuacji wykorzystywania wyłącznie Spectral F7 należy go nanosić dwa razy dziennie.


Skład:

Di Water, Astressin-B, Prohairin-β4, Lecithin, GHK-CU, Sodium Oleate, Glycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.