Menu

Black&Decker 212374

Cechy produktu

  • Producent Black&Decker 
  • Moc 1.7 kW

Opis

Myjka wysokociśnieniowa bez dwóch zdań znajdzie wykorzystanie w każdym gospodarstwie domowym. Urządzenie to będzie bowiem niezastąpione przy pracach związanych z porządkowaniem Twojego ogrodu oraz podwórza.

Wodę pod wysokim ciśnieniem możesz zespoić ze skutecznymi detergentami – takiej mieszance nie oprą się choćby najistotniej uciążliwe zabrudzenia. W związku z tym towar z powodzeniem wykorzystasz podczas usuwania plam z oleju z podjazdów czy też w czasie kompleksowego mycia elewacji budynku.

Ułatwi Ci także samodzielne mycie auta – zadanie to nie zajmie Ci mnóstwo czasu, a Ty nie będziesz musiał więcej korzystać z myjni.; Myjka wysokociśnieniowa BLACK & DECKER 212374 Myjka wysokociśnieniowa bez dwóch zdań wynajdzie użycie w każdym gospodarstwie domowym.

Urządzenie to będzie bowiem niezastąpione przy pracach związanych z porządkowaniem Twojego ogrodu i podwórza. Wodę pod wysokim ciśnieniem możesz związać ze skutecznymi detergentami – takiej mieszance nie oprą się nawet najistotniej uciążliwe zabrudzenia.

W związku z tym produkt z powodzeniem wykorzystasz podczas usuwania plam z oleju z podjazdów czy też w czasie kompleksowego mycia elewacji budynku. Ułatwi Ci także samodzielne mycie auta – zadanie to nie zajmie Ci mnóstwo czasu, a Ty nie będziesz musiał więcej korzystać z myjni.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.