Menu

Bosch AQT 110

Cechy produktu
  • Producent Bosch 
Opis

Korzyści dla użytkownika:Kompaktowa konstrukcja i schowek na osprzęt zapewniają łatwą obsługęWybór dysz i pompa 110 bar oferują sprawną pracę i wszechstronnośćWysokociśnieniowa pianownica o obszerności 450 ml oszczędza czas, umożliwiając prędkie nakładanie środka przemywającegoZ łatwością poradzisz sobie z lżejszymi i średniotrudnymi pracami porządkowymiPołączenia wtykowe typu Push-fit i wygodny sposób przechowywania pistoletu natryskowego gwarantują najwyższy komfort pracyW komplecie:Dysza obrotowaFiltrLancaRegulowana dysza Fan JetWysokociśnieniowa pianownica, 450 mlWysokociśnieniowy pistolet spryskujący BoschWąż wysokociśnieniowy 3 mFunkcje myjki:KompaktowaGotowość do pracy od razu po dostarczeniuMiejsce na osprzęt/wąż/kabelSystem szybkozłączek usprawniających podłączenieBezpieczny w użyciu schowek na pistolet natryskowySamozasysanie/wykorzystywanie ze zbiornikiem wodyFiltrPompa metalowaFunkcja Auto-stopWysokociśnieniowy system wytwarzania pianyBoschTwórcą tej marki jest Robert Bosch który, w całości zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary.

firma Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w produkowaniu. Te początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzewczej, radia i telewizji.

Dzięki przemyślanemu rozwojowi producenta producent Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,dodatkowo stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego. Głównym założeniem firmy stała się chęć innowacji.

Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zastosowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów.

Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, z reguły dla panów pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą serię elektronarzędzi, aby uzupełnić ofertę mistrzowskich elektronarzędzi dla firm budowlanych.

Gotowość producenta Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,producent Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.