Menu

Karcher HD 10/25-4 S Plus

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 9.2 kW
  • Ciśnienie maksymalne 250 bar
  • Maksymalna temperatura wody 60 °C

Opis

URZĄDZENIE Z NOWYM WYPOSAŻENIEM EASY!Force & EASY!Lock

produktywne, trwałe i bezawaryjne urządzenie, które perfekcyjnie sprawdzają się w każdych warunkach. Dedykowane do usuwania niezwykle uciążliwych zabrudzeń i długotrwałych prac. Urządzenia w klasie super potrafią sprostać najtrudniejszym zadaniom i pracować w nad wyraz uciążliwych warunkach. W związaku z tym idealnie nadają się do zastosowania w budownictwie, przemyśle, rolnictwie i leśnictwie oraz znacznych firmach transportowych. HD 10/25-4 S Plus wyekwipowany jest w potężny silnik chłodzony powietrzem i woda. Trójtłokowa pompa z mosiężną głowicą zapewnia długą żywotność urządzenia. Bogata oferta wyposażenia dopełniającego gwarantuje obszerny wachlarz zastosowań i pozwala połączyć urządzenie do jednostkowych potrzeb klienta. Pionowa zwarta budowa, obfite koła transportowe, a także uchwyt prowadzący upraszczają przemieszczanie urządzenia. W charakterystycznym wyposażeniu dysza Power, a także dysza rotacyjna i 10 metrowy wąż wysokociśnieniowy.


Pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force wykorzystujący siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wodyzmniejszyć siłę konieczną do utrzymania wciśniętego spustu pistoletu do zera.

postępowy system połączeń EASY!Lock drastycznie zniża czas choćby do 5x przyłączania i rozłączania w kontraście do tradycyjnych systemów gwintowych zachowując równocześnie odporność i wytrzymałość.

uzupełniającą zaletą pistoletu jest Servo Control czyli pierścień umożliwiający regulację wydatku wody bezpośrednio na pistolecie.

atrybuty i atuty

Pistolet EASY!Force i szybkozłącze EASY!Lock

Aby zaoszczędzić czas i wysiłek


Jakość Kärcher
4-biegunowy, chłodzony wodą silnik elektryczny.
Mosiężna głowica pompy i ceramiczne tłoki.
wzmocnione plastikowe koła.

Uchwyt na wąż
komfortowy i prędki montaż i demontaż.
Wąż wysokociśnieniowy poprowadzony pod urządzeniem.

powiększone bezpieczeństwo
Zintegrowany, elektroniczny układ kontroli urządzenia.
automatyczne wyłączenie w sytuacji braku fazu lub wycieku z urządzenia.
automatyczne wyłączenie w przypadku przeciążenia sieci.

przenośne
Gumowe koła.
Udogodnienia w obsłudze.

Więcej o nowy systemie wyposażenia EASY! - kliknij

Wyposażenie typowe

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.