Menu

Karcher HD 7/16 4 M Cage

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 4.2 kW
  • Ciśnienie maksymalne 160 bar
  • Wydajność tłoczenia 700 l/h

Opis

Wersja Cage gwarantuje maksymalną ochronę urządzenia dzięki stalowej ramie wyekwipowanej w tłumiki drgań. Samoczynny system redukcji ciśnienia i obfity filtr wlotowy wody bronią pompę. Zmniejszony spadek ciśnienia i wydajniejsza pompa z udoskonalonymi warunkami przepływu zapewniają o 15% wyższą wydajność czyszczenia przy tym samym zużyciu energii. Cechy I zalety potężne i wytrzymałe urządzenie solidna, malowana proszkowo stalowa rama. Stalowa rama upraszcza też mocowanie urządzenia w trakcie transportu. Wytrzymała, plastikowa pokrywa zabezpiecza wnętrze urządzenia przed uszkodzeniami i brudem. Wysokiej jakości wyposażenie automatyczne obniżanie ciśnienia pozwala na wydłużenie żywotności urządzenia. Mocny, 4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik elektryczny. Wysokiej jakości mosiężna głowica cylindrów. Łatwość serwisowania nietrudny dostęp do głowicy po otwarciu dna urządzenia. Prędki dostęp do skrzynki elektrycznej poprzez zdjęcie specjalnej pokrywy.przystępny filtr wody zabezpieczający pompę przed skażeniami obecnymi w podawanej do urządzenia wodzie. Oszczędność energii Nowo opracowana 3-tłokowa pompa osiowa redukuje straty przepływu i ciśnienia. 15% pokaźniejsza produktywność czyszczenia i oszczędność energii Rozwiązania gwarantujące efektywność i oszczędność czasu Pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force System mocowania wyposażenia EASY!Lock: trwały i wytrzymały. Elastyczność zastosowań Zaprojektowany do pracy w pozycji pionowej i poziomej. Przemyślana koncepcja przechowywania akcesoriów Uchwyt do mocowania lancy pianowej. EASY!Lock TR20 zezwala na przechowywane lancy power i urządzenia do czyszczenia powierzchni bezpośrednio w urządzeniu. Wyposażenie Pistolet spryskujący, EASY!Force Wąż wysokociśnieniowy, 10 m Lanca spryskująca, 840 mm Dysza power samoczynne ograniczanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia Servo Control

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.