Menu

Karcher HD 8/20 G

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 6 kW
  • Ciśnienie maksymalne 200 bar
  • Wydajność tłoczenia 750 l/h

Opis

Urządzenie wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody z silnikiem spalinowym

Nowa seria G z silnikiem spalinowym firmy HONDA może być użytkowana wszędzie tam, gdzie nie ma luźnego dostępu do sieci elektrycznej, a także tam, gdzie kabel stanowi przeszkodę w pracy. Urządzenie wysokociśnieniowe z wydajnością tłoczenia na poziomie 750l/h. Zaopatrzone w silnik spalinowy pracuje w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej. Imponuje przychylnością obsługi i unikatową moblinością.


W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force wykorzystujący siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wodyzmniejszyć siłę niezbędną do utrzymania wciśniętego spustu pistoletu do zera.

nowoczesny system połączeń EASY!Lock drastycznie zniża czas nawet do 5x przyłączania i rozłączania w porównaniu do tradycyjnych systemów gwintowych zachowując równocześnie trwałość i trwałość.

Wysoka niezależność

Eksploatacja niezależna od przystępności źródła prądu, dzięki mocnym silnikom spalinowym. Korzystając z opcjonalnych akcesoriów, urządzenia te mogą czerpać wodę z miejsc, takich jak nienaturalne i naturalne zbiorniki wodne.

Przechowywanie akcesoriów

praktyczny uchwyt węża i lancy bezpośrednio w urządzeniu. Schowek na dysze, narzędzia i inne niepokaźne części.

Wysoka mobilność

ergonomiczne zaprojektowana rama urządzenia ułatwia jego transport. Możliwość przechowywania akcesoriów na urządzeniu. Koła wytrzymałe na przebicie.

przyjazne w konserwacji i wytrzymałe

  • Wytrzymała rama zaprojektowana pod kątem stosowania w niełatwych warunkach
  • znaczny filtr wody chroni pompę przed uszkodzeniem.
  • Zawór cieplny do ochrony pompy przed przegrzaniem w obiegowym trybie pracy.

Więcej o nowy systemie wyposażenia EASY! - kliknij

Wyposażenie standardowe

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.