Menu

Karcher HD S-10/20 4 M

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 7.8 kW
  • Ciśnienie maksymalne 200 bar
  • Maksymalna temperatura wody 30 °C

Opis

W pakiecie z dyszą rotacyjną (4.114-036.0), RM 31 eco!efficiency 10L (6.295-647.0), RM 81 10L (6.295-556.0), a także okularami ochronnymi (6.025-488.0)! Urządzenie posiada tryb eco!efficiency, po wybraniu którego podgrzewa wodę do temperatury 60 °C.

Pozwala to nie tylko na produktywne usuwanie silnych zabrudzeń, ale i na oszczędność paliwa, zużycie którego spada wówczas o około 20%. Urządzenie asygnowane jest do czyszczenia w budownictwie, rolnictwie, przemyśle, transporcie i motoryzacji.

Nowy system podawania środków zmiękczających wodę zabezpiecza urządzenie przed podaniem niewłaściwie dostosowanego środka (urządzenie identyfikuje go za pomocą specjalnego chipu zamontowanego w butelce). Pokrętło nietrudne i skrupulatne dozowanie środka czyszczącego z obu zbiorników w zależności od bieżącego zapotrzebowania.

W pozycji „0" przez system ciśnieniowy płynie czysta woda. Kontrolki na tablicy sygnalizują m.in. Poziom oleju, paliwa, środka zmiękczającego wodę czy brak jednej fazy, pokaźnie usprawnia to obsługę urządzenia.

sensor temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, gwarantując bezpieczeństwo użytkownikowi. Bezawaryjną i bezpieczną pracę zapewnia system tłumienia drgań SDS, który redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia.

W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force Advanced. Technika EASY!Force redukuje siłę niezbędną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Na dodatek urządzenie posiada system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie klasyczny system gwintów.

atrybuty I zalety efektywne W trybie eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę do temperatury 60°C. Dzięki eco!efficiency oszczędzasz paliwo – nawet o 20%. Maksymalna wydajność Wysokowydajna technika palnika.

4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik chłodzony powietrzem. Silnik chłodzony wodą gwarantuje wysokie osiągi i bezusterkowość. Bezpieczne stosowanie precyzyjny filtr wody montowany na wejściu chroni pompę przed skażeniami z wody.

czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, gwarantując bezpieczeństwo użytkownikowi. SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i poprzez to wydłuża żywotność wszelkich składników pompy po stronie wysokociśnieniowej.

wygodne w przechowywaniu Bezpieczne miejsce do przechowywania akcesoriów i środków czyszczących. Użyteczne uchwyty na obudowie. Przenośne obfite koła. Zaczepy na urządzeniu pozwalające bezpiecznie je zamontować podczas transportu.

Udogodnienia w obsłudze pomagają pokonać przeszkody terenowe np. Krawężniki. Oszczędza energię i czas: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i system mocowania wyposażenia EASY!Lock Praca bez zmęczenia: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force System mocowania wyposażenia EASY!Lock: trwały i wytrzymały.

Wyposażenie Pistolet spryskujący, EASY!Force Advanced Wąż wysokociśnieniowy, 10 m Lanca spryskująca, 1050 mm Dysza power Zbiornik na środek czyszczący, środek zmiękczający oraz zbiornik paliwa napełniane z zewnątrz Panel kontrolny z diodami sygnalizującymi samoczynne zniżanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia Wtyczka ze zmiennikiem biegunów (trójfazowe) Układ kontroli serwisowej z wyświetlaczem LED Dwa zbiorniki na detergenty Zabezpieczenie przed pracą na sucho

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.