Menu

Karcher HD S-5/15 UX Plus

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 2.7 kW
  • Ciśnienie maksymalne 150 bar
  • Wydajność tłoczenia 450 l/h

Opis

HDS 5/15 UX Plus dzięki możliwości podgrzewania wody do temperatury 80°C, w połączeniu ze środkiem czyszczącym skutecznie usuwa nawet niezwykle uciążliwe zabrudzenia. Urządzenie zużywa przy tym nieduże ilości wody i paliwa do jej podgrzewania, co zagwarantuje ekonomiczną eksploatację.

Dzięki kompaktowym wymiarom i niepokaźnej wadze urządzenie można prosto transportować w samochodzie typu combi. Uchwyty na wyposażenie w tylnej części pokrywy zezwalają na komfortowe przechowywanie lancy i kabla zasilającego.

obfity filtr wody zamontowany w miejscu doprowadzania wody można prosto wymontować i oczyścić. Dzięki temu jeszcze skuteczniej broni pompę przed zanieczyszczeniem wody. Znaczne koła i zwarta pionowa konstrukcja usprawnia transport urządzenia po nierównym terenie oraz pokonywanie przeszkód np.

w postaci krawężników. W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!ForceAdvanced. Technika EASY!Force redukuje siłę niezbędną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Na dodatek urządzenie ma system mocowania wyposażenia EASY!Lock zezwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie konwencjonalny system gwintów.

atrybuty I mocne strony Zwarta, pionowa łatwe pokonywanie przeszkód. Pokaźne koła usprawniają przemieszczanie urządzenia po nierównym terenie. Pokaźny filtr wody broni pompę przed zanieczyszczeniami w wodzie.

Łatwy w demontażu. Kompaktowy design Kompaktowe wymiary usprawniają transport urządzenia. Możliwość transportu w pozycji leżącej. Posiada się ponadto do mniejszych samochodów. Oszczędza energię i czas: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i system mocowania wyposażenia EASY!Lock Praca bez zmęczenia: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force System mocowania wyposażenia EASY!Lock: trwały i wytrzymały.

Wyposażenie Pistolet spryskujący, EASY!Force Advanced Zintegrowany bęben na wąż wysokociśnieniowy Wąż wysokociśnieniowy, 15 m Lanca spryskująca, 840 mm Dysza trójstopniowa (0°/25°/40°) Dysza rotacyjna samoczynne zmniejszanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.