Menu

Karcher K2 Compact Home

Cechy produktu
  • Producent Karcher 
  • Moc 1.4 kW
  • Ciśnienie maksymalne 110 bar
  • Wydajność tłoczenia 360 l/h
  • Maksymalna temperatura wody 40 °C
Opis

Lekka, kompaktowa, przenośna Twój dom i ogród będą lśnić czystością. Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K2 Compact Home to nad wyraz proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu utrzymasz czystość w domu. Ten zestaw sprawi, iż dom i ogród będą lśnić czystością.

Pamiętaj, że jedynie oryginalne urządzenia marki Kärcher zapewniają wysoką jakość efektów pracy i bezawaryjność w działaniu. Funkcjonalne wyposażenie W zestawie odszukamy zestaw do mycia domu tj. Akcesorium T-Racer T 150 do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.) i środek czyszczący Balkon & Patio 0,5 l.

Urządzenie wyposażone jest w dodatku w pistolet wysokociśnieniowy, 1-stopniową lancę spryskującą, dyszę rotacyjną, długi 4-metrowy wąż wysokociśnieniowy, system szybkozłącza Quick Connect i zastosowany filtr wody.

pokaźna efektywność KARCHER K2 Compact Home pracuje pod ciśnieniem do maksymalnie 110 bar. Wybór optymalnego ciśnienia upraszczają symbole na lancy, starczy obrócić lancę i wybrać odpowiedni symbol obrazujący wybrane ciśnienie podawania wody.

produktywność urządzenia to 360 l/h, co pozwala wyczyścić powierzchnię równą 20 m2/h. Łatwa w obsłudze Nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K2 Compact Home komfortowy uchwyt do przenoszenia, który można złożyć, dzięki czemu urządzenie nie zajmuje zbyt dużo miejsca i jest wygodne w przechowywaniu.

Zbiornik na wodę jest wyjmowany, a środek czyszczący podawany jest poprzez zbiornik. Myjka również ergonomiczne uchwyty na lance, dzięki którym mamy je za każdym razem pod ręką....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.