Menu

Karcher K2 Compact

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Maksymalna temperatura wody 40 °C

Opis

Lekka, kompaktowa, przenośna Twój dom i ogród będą lśnić czystością. Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K2 Compact Home to nad wyraz proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu utrzymasz czystość w domu. Ten komplet sprawi, iż dom i ogród będą lśnić czystością.

Pamiętaj, że jedynie oryginalne urządzenia producenta Kärcher zapewniają wysoką jakość efektów pracy i niezawodność w działaniu. Praktyczne wyposażenie W zestawie wyszukamy komplet do mycia domu tj. Akcesorium T-Racer T 150 do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.) i środek czyszczący Balkon & Patio 0,5 l.

Urządzenie wyekwipowane jest ponadto w pistolet wysokociśnieniowy, 1-stopniową lancę spryskującą, dyszę rotacyjną, długi 4-metrowy wąż wysokociśnieniowy, system szybkozłącza Quick Connect i zastosowany filtr wody.

obfita sprawność KARCHER K2 Compact Home pracuje pod ciśnieniem do maksymalnie 110 bar. Dobór optymalnego ciśnienia upraszczają symbole na lancy, wystarczy obrócić lancę i wybrać trafny symbol obrazujący wybrane ciśnienie podawania wody.

skuteczność urządzenia to 360 l/h, co pozwala wyczyścić powierzchnię równą 20 m2/h. Łatwa w obsłudze Nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K2 Compact Home komfortowy uchwyt do przenoszenia, który można złożyć, dzięki czemu urządzenie nie zajmuje zbyt dużo miejsca i jest komfortowe w przechowywaniu.

Zbiornik na wodę jest wyjmowany, a środek czyszczący podawany jest przez zbiornik. Myjka ponadto funkcjonalne uchwyty na lance, dzięki którym mamy je za każdym razem pod ręką....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.