Menu

Karcher K3 Power Control

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 1.6 kW
  • Ciśnienie maksymalne 120 bar
  • Wydajność tłoczenia 380 l/h

Opis

Dzięki funkcjonalnemu konsultantowi mobilnemu poprzez aplikację Home & Garden, która wspiera urządzenie wysokociśnieniowe K 3 Power Control, producent Kärcher pozwala na jeszcze lepsze efekty czyszczenia, zamieniając użytkownika w eksperta czystości.

Aplikacja oferuje też kompleksową usługę obejmującą dane o urządzeniu i zaimplementowaniu oraz portal Kärcher Service. Poziom ciśnienia trafny do użycia można ustawiać bezpośrednio na lancy spryskującej i kontrolować na wskaźniku pistoletu spryskującego G 120 Q Power Control — dla maksymalnej kontroli i rewelacyjnego ciśnienia dostosowanego do każdej powierzchni.

Przełączanie pomiędzy trybem wysokiego ciśnienia a trybem detergentu może odbywać się bez zmiany lancy spryskującej. Środek można podawać szybko, z łatwością i komfortowo bezpośrednio ze zintegrowanego zbiornika na detergent.

Urządzenie wysokociśnieniowe K 3 Power Control marki Kärcher imponuje na dodatek wysuwanym uchwytem teleskopowym do komfortowego transportowania i przechowywania, podstawą zapewniającą większą stabilność, uchwytami na akcesoria i i systemem szybkozłącza Kärcher Quick Connect.

Podstawa może w dodatku służyć jako drugi uchwyt do przenoszenia, znacząco upraszczając ustawianie urządzenia na półce lub jego załadunek do bagażnika samochodu. Cechy I zalety Aplikacja Home & Garden Aplikacja Kärcher Home & Garden zrobi z Ciebie eksperta w dziedzinie czyszczenia.

Korzystaj z całej wiedzy firmy Kärcher, żeby uzyskiwać znakomite rezultaty czyszczenia. Komfortowa, kompleksowa obsługa: wszystkie dane o urządzeniu i jego zaimplementowaniu, a także nasz portal serwisowy. Pistolet spryskujący i lance spryskujące Power Control z systemem Quick Connect słuszne ustawienia do każdej powierzchni.

3 stopnie ciśnienia i 1 tryb środka czyszczącego. Pełna kontrola: manualny ekran przedstawia aktualne ustawienia. Adapter Quick Connect do nietrudnego mocowania węża wysokociśnieniowego i akcesoriów. Dostosowywany uchwyt teleskopowy regulowana długość.

W pełni składany usprawnia przechowywanie urządzenia. Uchwyt teleskopowy dostosowywana długość W pełni składany ułatwia przechowywanie urządzenia Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący Czysto i komfortowo: zbiornik na środek czyszczący można wyjmować w celu jego napełnienia.

Proste korzystanie ze środków czyszczących. Środki czyszczące Kärcher zwiększają efektywność, a także bronią i pielęgnują powierzchnię. Wyposażenie Pistolet wysokociśnieniowy, G 120 Q Power Control Lanca Vario Power Dysza rotacyjna Wąż wysokociśnieniowy, 7 m System szybkozłącza Quick Connect Podawanie środka czyszczącego poprzez, Zbiornik Demontowalny zbiornik na środek czyszczący wbudowany filtr wody Złączka 3/4″

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.