Menu

Karcher K4 Full Control Home T 350

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 1.8 kW
  • Ciśnienie maksymalne 130 bar
  • Maksymalna temperatura wody 40 °C

Opis

nabywając zestaw oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

K 4 Full Control Home Karcher - bogato zaopatrzona myjka wysokociśnieniowa z wytrzymałym silnikiem chłodzonym wodą.

Urządzenie wysokociśnieniowe Karcher K 4 Full Control Home cechuje się korzystnymi parametrami pracy, a także bogatym wyposażeniem. Pomoże Ci umyć dom, elewacje, samochód, podjazd, rower, taras, meble ogrodowe, czy ogrodzenie.

innowacyjna linia myjek ciśnieniowych Full Control Karcher pozostała wyekwipowana w pistolety, które upraszczają dostosowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni. Rozwiązanie to pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni i zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był możliwie najkorzystniejszy.

komplet ten rewelacyjnie pasuje do czyszczenia domu, pokaźnych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd. Komplet składa się ze środka do czyszczenia kamienia i elewacji 3 w 1 (1 l), przystawki T-Racer T 350 Karcher, która pozwala na czyszczenie pokaźniejszych, płaskich powierzchni w czasie widocznie krótszym przy pomocy lancy.

Pistolet spryskujący Full Control

Lanca Vario Power pozwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajązespolić je do czyszczonej powierzchni. Ekran LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.

Pozycja parking

Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być komfortowo przechowywane na urządzeniu podczas przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką iprzystępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.

Plug 'n' Clean

Szybka i komfortowa aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean pozwala na podawanie chemii bezpośrednio z opakowania i łatwą wymianę środków podczas pracy. Środki czyszczące Karcher wyjątkowe rezultaty czyszczenia i bezpieczeństwo samych sprzętów.


Karcher T-Racer T 350 to przystawka do prędkiego i wydajnego czyszczenia powierzchni płaskich.

Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle rozszerzają efektywność czyszczenia nawet 10-krotnie, a skutecznie chroni przed rozpryskami wody.

wygodne uchwyty zezwalają na czyszczenie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie.

Płynna regulacja strumienia wody pozwala przystosować jej ciśnienie do rodzaju czyszczonej powierzchni.

T-Racer T 350 pasuje do wszystkich domowych maszyn wysokociśnieniowych K2K7.

nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

i filmy pokazujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne elementy na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego towaru.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.