Menu

Karcher K4 Full Control Home

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 1.8 kW
  • Ciśnienie maksymalne 130 bar
  • Maksymalna temperatura wody 40 °C

Opis

progresywna linia maszyn wysokociśnieniowych Full Control wyposażona w świeże pistolety, które upraszczają dopasownie ciśnienia do typu czyszczonej powierzchni. Urządzenie klasy K 4 to wyjątkowo potężna i bezawaryjna maszyna wyposażona w chłodzony wodą, trwały silnik.

skuteczność powierzchniowa tego urządzenia sięga 30 m²/h. Nowy pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni oraz zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był osiągalnie najkorzystniejszy.

W zestawie do czyszczenia domu rewelacyjnie nadającym się do czyszczenia sporych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd. Zestaw składa się ze środka do czyszczenia kamienia i elewacji 3 w 1 (1 l) oraz przystawki T-Racer T 350, która umożliwia czyszczenie pokaźniejszych, płaskich powierzchni w czasie znacznie krótszym przy pomocy lancy.

Najważniejsze zalety: Pistolet spryskujący Full Control -Lanca Vario Power pozwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. -Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajązwiązać je do czyszczonej powierzchni.

-wyświetlacz LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie. Pozycja parking -Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być komfortowo przechowywane na urządzeniu w trakcie przerw w pracy.

-Pistolet spryskujący Full Control jest zawsze pod ręką idostępny. -Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce. Plug 'n' Clean -Szybka i komfortowa aplikacja środka czyszczącego.

-System Plug ’n’ Clean zezwala na podawanie chemii bezpośrednio z opakowania, a także łatwą zamianę środków podczas pracy. -Środki czyszczące Kärcher wyjątkowe rezultaty czyszczenia oraz bezpieczeństwo samych urządzeń.

Uchwyt teleskopowy -dostosowywana długość. -W pełni składany ułatwia przechowywanie urządzenia. Wyposażenie: -zestaw do mycia domu, T-Racer, środek do czyszczenia kamienia 3 w 1, 1 l, -Pistolet wysokociśnieniowy, G 145 Q Full Control, -Lanca Vario Power, -Dysza rotacyjna, -Wąż wysokociśnieniowy, 6 m, -Podawanie środka czyszczącego poprzez, System podawania środka czyszczącego Plug 'n' Clean, -Uchwyt teleskopowy, -Silnik chłodzony wodą, -rozciągliwa siatka na wyposażenie dodatkowe, -wbudowany filtr wody, -Adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4''....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.