Menu

Karcher K4 Full Control

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Maksymalna temperatura wody 40 °C

Opis

kupując zestaw oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

K 4 Full Control Karcher - bogato wyekwipowana myjka wysokociśnieniowa z wytrzymałym silnikiem chłodzonym wodą.

Urządzenie wysokociśnieniowe Karcher K 4 Full Control znamionuje się prawidłowymi parametrami pracy oraz bogatym wyposażeniem. Pomoże Ci umyć dom, elewacje, samochód, podjazd, rower, taras, meble ogrodowe, czy ogrodzenie.

postępowa linia myjek ciśnieniowych Full Control Karcher została wyposażona w pistolety, które usprawniają dobranie ciśnienia do typu czyszczonej powierzchni. Rozwiązanie to pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni i zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był możliwie najlepszy.

Pistolet spryskujący Full Control

Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajązintegrować je do czyszczonej powierzchni. Wyświetlacz LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.

Pozycja parking

Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być komfortowo przechowywane na urządzeniu podczas przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką idostępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.

Plug 'n' Clean

Szybka i wygodna aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean pozwala na podawanie chemii bezpośrednio z opakowania, a także łatwą wymianę środków podczas pracy. Środki czyszczące Karcher nieszablonowe rezultaty czyszczenia oraz bezpieczeństwo samych urządzeń.

kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

i filmy demonstrujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne części na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego produktu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.