Menu

Karcher K4 Premium Full Control Home

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 1.8 kW
  • Ciśnienie maksymalne 130 bar
  • Wydajność tłoczenia 420 l/h
  • Maksymalna temperatura wody 40 °C

Opis

kupując komplet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

K 4 Premium Full Control Home Karcher - bogato wyekwipowana myjka wysokociśnieniowa z wytrzymałym silnikiem chłodzonym wodą.


Urządzenie wysokociśnieniowe Karcher K 4 Premium Full Control Home znamionuje się korzystnymi parametrami pracy i bogatym wyposażeniem. Pomoże Ci umyć dom, elewacje, samochód, podjazd, rower, taras, meble ogrodowe, czy ogrodzenie.

progresywna linia myjek ciśnieniowych Full Control Karcher pozostała zaopatrzona w pistolety, które ułatwiają dostosowanie ciśnienia do typu czyszczonej powierzchni. Rozwiązanie to pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni, a także zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był osiągalnie najkorzystniejszy.

pakiet ten znakomicie pasuje do czyszczenia domu, pokaźnych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd. Pakiet składa się ze środka do czyszczenia kamienia i elewacji 3 w 1 (1 l), przystawki T-Racer T 350 Karcher, która umożliwia czyszczenie większych, płaskich powierzchni w czasie wyraźnie krótszym za pomocą lancy oraz bębna na wąż, który zasadniczo upraszcza zwijanie jak i rozwijanie węża ciśnieniowego.

Pistolet spryskujący Full Control

Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalajązjednoczyć je do czyszczonej powierzchni. Ekran LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.

Bęben na wąż

praktyczny bęben na wąż umożliwia jego komfortowe zwijanie i przechowywanie.

Plug 'n' Clean

Szybka i komfortowa aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean pozwala na podawanie chemii bezpośrednio z opakowania oraz łatwą podmianę środków podczas pracy. Środki czyszczące Karcher unikatowe rezultaty czyszczenia oraz bezpieczeństwo samych maszyn.


Karcher T-Racer T 350 to przystawka do prędkiego i efektywnego czyszczenia powierzchni płaskich.

Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle powiększają skuteczność czyszczenia nawet 10-krotnie, a produktywnie broni przed rozpryskami wody.

wygodne uchwyty pozwalają na czyszczenie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie.

Płynna regulacja strumienia wody pozwala przystosować jej ciśnienie do typu czyszczonej powierzchni.

T-Racer T 350 nadaje się do wszelkich domowych maszyn wysokociśnieniowych K2K7.

nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

i filmy przedstawiające urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne elementy na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego towaru.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.