Menu

Karcher K4 Premium Power Control

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 1.8 kW
  • Ciśnienie maksymalne 130 bar
  • Wydajność tłoczenia 420 l/h

Opis

za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego K 4 Premium Power Control każdą powierzchnię można czyścić z wykorzystaniem stosownego ciśnienia. W określeniu właściwego ciśnienia pomaga konsultant przenośny zawarty w aplikacji Home & Garden Kärcher, który wspiera użytkownika funkcjonalnymi wskazówkami dotyczącymi każdej sytuacji związanej z czyszczeniem i każdego czyszczonego obiektu — dla świetnych efektów czyszczenia.

Aplikacja dodatkowo oferuje inne pomocne funkcje, takie jak instrukcje montażu, konserwacji i pielęgnacji i portal Kärcher Service. Z myślą o maksymalnej kontroli poziom ciśnienia można ustawiać przez obracanie lancy spryskującej i kontrolować na pistolecie spryskującym G 145 Q Power Control.

Ogólna obsługa jest nad wyraz prosta dzięki komfortowemu bębnowi na wąż. Pozostałe wyposażenie urządzenia wysokociśnieniowego K 4 Premium Power Control to system podawania detergentu Plug ’n’ Clean gwarantujący bezproblemową wymianę środka czyszczącego, uchwyt teleskopowy do łatwego transportu oraz pozycja parkowania gwarantująca prosty dostęp do akcesoriów.

parametry I atuty Aplikacja Home & Garden Aplikacja Kärcher Home & Garden zrobi z Ciebie eksperta w dziedzinie czyszczenia. Korzystaj z całej wiedzy producenta Kärcher, by uzyskiwać świetne rezultaty czyszczenia.

wygodna, kompleksowa obsługa: wszystkie dane o urządzeniu i jego zaimplementowaniu i nasz portal serwisowy. Pistolet spryskujący i lanca spryskująca z systemem szybkozłącza Quick Connect trafne ustawienia do każdej powierzchni.

3 stopnie ciśnienia i 1 tryb środka czyszczącego. Pełna kontrola: manualny ekran demonstruje aktualne ustawienia. Adapter Quick Connect do przystępnego mocowania węża wysokociśnieniowego i akcesoriów. Bęben na wąż zapewniający komfort obsługi Wąż wysokociśnieniowy jest stosownie zabezpieczony i przechowywany, nie zajmując zbyt dużo miejsca.

komfortowa praca: wąż jest gotowy w dowolnym momencie dzięki prostemu zwijaniu i rozwijaniu. Niski środek ciężkości gwarantujący bezpieczną pozycję nawet na nierównych powierzchniach. Uchwyt teleskopowy regulowana długość W pełni składany ułatwia przechowywanie urządzenia Plug ‘n’ Clean — system podawania środka czyszczącego Kärcher progresywne mocowanie butelek ze środkiem czyszczącym Kärcher.

szybkie i wygodne podawanie środka czyszczącego. Środki czyszczące Kärcher zwiększają wydajność i bronią i pielęgnują powierzchnię Wyposażenie Pistolet wysokociśnieniowy, G 160 Q Pistolet Power Control Lanca Vario Power Dysza rotacyjna Bęben na wąż Wąż wysokociśnieniowy, 8 m System szybkozłącza Quick Connect Podawanie środka czyszczącego przez, System podawania środka czyszczącego Plug ‘n’ Clean Uchwyt teleskopowy Silnik chłodzony wodą elastyczna siatka na wyposażenie dodatkowe zaimplementowany filtr wody Złączka 3/4″

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.