Menu

Karcher K5 Compact

Cechy produktu
  • Producent Karcher 
  • Moc 2.1 kW
  • Ciśnienie maksymalne 145 bar
  • Wydajność tłoczenia 500 l/h
  • Maksymalna temperatura wody 40 °C
Opis

Myjka ciśnieniowa Karcher K5 Compact Myjka ciśnieniowa Karcher K5 to wyjątkowo poręczne urządzenie, które mimo niewielkich gabarytów, proponuje bardzo dużą moc czyszczenia. Myjka waży zaledwie 12 kg, a jej efektywność powierzchniowa sięga 40 m²/h, ciśnienie robocze to 20-145 bar/2-14,5 MPa, a produktywność tłoczenia nawet 500 l/h.

niezwykle prawidłowe właściwości tak drobnego urządzenia to zasługa wysokiej jakości i solidnych podzespołów. Użyteczność myjki Karcher K5 Compact powiększa także trafnie wyprofilowana pokrywa.

W jej zagłębieniach można umieścić komponenty ruchome i akcesoria, takie jak wąż wysokociśnieniowy, pistolet czy lancę. Karcher K5 Compact- niezastąpiony w pracach domowych Myjka Karcher K5 zmieści się w każdym schowku, garażu, czy bagażniku niewielkiego samochodu.

dzięki temu można posiadać ją zawsze pod ręką. Urządzenie tej klasy stanie na wysokości zadania w wielu domowych sytuacjach. Dobra myjka ciśnieniowa pozwoli wyczyścić podjazd, ścieżki ogrodowe, taras, balkon oraz ogrodzenie.

Będzie także niezastąpiona przy odświeżaniu mebli ogrodowych, narzędzi, a choćby składników minimalnej architektury, takich jak kamienne stanowiska do grilla czy altany. Z powodzeniem stanie na wysokości zadania także w myciu rowerów, samochodów czy motocykli.

Myjka Karcher K5 Compact – silne działanie i delikatność dla powierzchni Strumień wody wypuszczany pod wysokim ciśnieniem pozwala efektywnie usunąć zasklepiony, nawarstwiony brud z najróżniejszego typu powierzchni, jednocześnie nie niszcząc ich struktury.

rozciągliwy wąż i wymienne akcesoria sprawiają, że wodę ze środkiem czyszczącym można skierować nawet do trudno przystępnych miejsc, np. Szczelin i zagłębień. Obsługa myjki Karcher K5 Compact jest jeszcze łatwiejsza, dzięki systemowi szybkozłączy Quick Connect, umożliwiającym błyskawiczne wpinanie węża do urządzenia i pistoletu.

atrybuty I atuty Uchwyt teleskopowy Prowadzenie urządzenia jest szczególnie proste i nie wymaga zastosowania siły dzięki aluminiowemu uchwytowi teleskopowemu z możliwością regulacji wysokości. Przemyślana kompozycja obudowy pozwala na zrównoważone położenie urządzenia na podłożu.

Silnik z chłodzeniem Silnik myjki Karcher K5 Compact jest chłodzony wodą, co zapewnia jego długą żywotność, a także możliwość nieustannej pracy. Nie bez znaczenia jest także fakt,optymalny system chłodzenia wpływa na bezpieczeństwo stosowania produktu.

praktyczny profil pokrywy Po zakończeniu czyszczenia wąż wysokociśnieniowy można komfortowo zwinąć w przedniej części pokrywy. Przewidziano także ergonomiczne uchwyty na pozostałe wymienne komponenty i akcesoria, dzięki temu Karcher K5 jest jeszcze komfortowojszy w przechowywaniu.

Quick Connect łatwe podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia oraz odłączanie przez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie. Przechowywanie akcesoriów na urządzeniu wygodne przechowywanie akcesoriów.

zastosowany wężyk do zasysania środka czyszczącego Zintegrowany mechanizm zasysania środka czyszczącego. Co składa się na wyposażenie myjki Karcher K5? Wśród najważniejszych funkcjonalności myjki Karcher K5 warto wymienić: komfortowe podawanie środka czyszczącego przez wąż ssący.

Pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q z komfortowym wyświetlaczem LED. Lanca Vario Power, która zezwala na płynną regulację ciśnienia od niskiego do wysokiego. Dysza rotacyjna, tworząca wydajny w czyszczeniu strumień wodny.

Wąż wysokociśnieniowy o długości 8 m, który pozwala dotrzeć do nawet najszczególniej niedostępnych miejsc. System szybkozłącza Quick Connect dla wygodnej pracy z urządzeniem. Składany uchwyt teleskopowy z regulacją wysokości.

Silnik chłodzony wodą. Zaimplementowany filtr wody. Złączka 3/4″ umożliwiająca wykorzystanie węża ogrodowego.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.