Menu

Karcher K5 Power Control Home

Cechy produktu
  • Producent Karcher 
  • Moc 2.1 kW
  • Ciśnienie maksymalne 145 bar
  • Wydajność tłoczenia 500 l/h
Opis

Aby posiadać jeszcze obszerniejszą kontrolę w wielu sytuacjach związanych z czyszczeniem oraz w sytuacji rozmaitych czyszczonych przedmiotów, użytkownik otrzymuje wskazówki od doradcy zastosowań w aplikacji Kärcher Home & Garden.

Doradca określa trafne wartości ciśnienia do wybranego czyszczonego obiektu. Ciśnienie można regulować ręcznie, obracając lancą spryskującą Vario Power. Aplikacja ponadto proponuje inne przydatne funkcje, takie jak instrukcje montażu, konserwacji i pielęgnacji oraz portal Kärcher Service.

Urządzenie ponadto imponuje pistoletem spryskującym G 145 Q Power Control oraz dyszą rotacyjną. Posiada pakiet do domu z przystawką do czyszczenia powierzchni płaskich T 5 i 1 litrem środka do czyszczenia kamienia 3 w 1.

Pozostałe wyposażenie to system podawania środka czyszczącego Plug ’n’ Clean gwarantujący szybką i schludną zmianę środka czyszczącego, wysokiej jakości aluminiowy uchwyt teleskopowy do przystępnego transportu i przechowywania, system Quick Connect do bezproblemowego, a także prędkiego łączenia i rozłączania węża wysokociśnieniowego z urządzeniem i pistoletem spryskującym i uchwyty zapewniające prosty dostęp do akcesoriów.

właściwości I zalety Aplikacja Home & Garden Aplikacja Kärcher Home & Garden zrobi z Ciebie eksperta w dziedzinie czyszczenia. Korzystaj z całej wiedzy marki Kärcher, by uzyskiwać perfekcyjne rezultaty czyszczenia.

wygodna, kompleksowa obsługa: wszystkie dane o urządzeniu i jego zastosowaniu, a także nasz portal serwisowy. Pistolet spryskujący i lance spryskujące Power Control z systemem Quick Connect słuszne ustawienia do każdej powierzchni.

3 poziomy ciśnienia i 1 tryb środka czyszczącego. Pełna kontrola: manualny ekran pokazuje aktualne ustawienia. Adapter Quick Connect do nietrudnego mocowania węża wysokociśnieniowego i akcesoriów. Plug ‘n’ Clean — system podawania środka czyszczącego Kärcher nowoczesne mocowanie butelek ze środkiem czyszczącym Kärcher.

szybkie i komfortowe podawanie środka czyszczącego. Środki czyszczące Kärcher zwiększają wydajność oraz bronią i pielęgnują powierzchnię. Uchwyt teleskopowy produkowany z wysokiej jakości aluminium Możliwość przypasowania do przeróżnych wysokości.

Wysokość uchwytu teleskopowego można zmieniać przez pociągnięcie. W pełni chowany uchwyt gwarantujący oszczędność miejsca. System Quick Connect Wąż wysokociśnieniowy jest z łatwością podłączyć do urządzenia i do pistoletu.

Wyposażenie Pistolet wysokociśnieniowy, G 160 Q Pistolet Power Control Lanca Vario Power Dysza rotacyjna Wąż wysokociśnieniowy, 10 m System szybkozłącza Quick Connect Podawanie środka czyszczącego poprzez, System podawania środka czyszczącego Plug ‘n’ Clean Uchwyt teleskopowy Silnik chłodzony wodą sprężysta siatka na wyposażenie dopełniające wbudowany filtr wody Złączka 3/4″ Przystawka do czyszczenia powierzchni płaskich T 5 Środek do czyszczenia kamienia 3 w 1 – 1 L

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.