Menu

Karcher K5

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 2.1 kW
  • Ciśnienie maksymalne 145 bar
  • Wydajność tłoczenia 500 l/h
  • Maksymalna temperatura wody 40 °C

Opis

Myjka wysokociśnieniowa K 5 Premium Smart Control to maszyna z nowej linii urządzeń ciśnieniowych Karcher wprowadzonych do oferty w sezonie 2021. Urządzenie jest następcą lubianego modelu K 5 Premium Full Control Plus.

W nowej myjce przeprojektowano pomiędzy innymi korpus, usprawniając przechowywanie wyposażenia,, a także wydłużono aż o 2 m długość węża wysokociśnieniowego (teraz jest to 10 m), dzięki czemu użytkownik zyska większy zasięg pracy i komfort czyszczenia.

K 5 Premium Smart Control można obsługiwać bezpośrednio przy pomocy pistoletu wysokociśnieniowego (sterowanie przy pomocy przycisków, bieżące ustawienie pokazywane jest na wyświetlaczu LCD pistoletu) albo - co jest nowością - przy pomocy urządzenia przenośnego (np.

smartfonu) wyposażonego w technikę Bluetooth. Asygnowana aplikacja KÄRCHER Home & Garden do obsługi bezprzewodowej umożliwia komfortowy transfer zalecanego poziomu ciśnienia do urządzenia, proponuje również informacje dotyczące montażu i uruchomienia, informacje o możliwościach użycia, porady i wskazówki, nieraz zadawane pytania i pomoc w sytuacji usterki.

Nowością w tym modelu jest w dodatku wykorzystanie trybu Boost + 15 bar, który pozwala zlikwidować najszczególniej uporczywe zabrudzenia, co rozszerza produktywność czyszczenia i oszczędza czas. Myjka K 5 Premium Smart Control genialnie sprawdzi się w trakcie prac porządkowych wokół domu i w ogrodzie, do regularnego mycia pojazdów (samochodów, motocykli, rowerów), czyszczenia narzędzi i maszyn ogrodowych, czyszczenia tarasów, patio, grilla itp.

Model ten standardowo wyekwipowany jest w poręczny bęben na wąż wysokociśnieniowy umożliwiający jego wygodne zwijanie i przechowywanie. Na wyposażeniu znajduje się jeszcze lanca Multi Jet 3 w 1 z 3 rodzajami strumienia (płaski, rotacyjny, a także niskociśnieniowy płaski do aplikacji środków czyszczących).

Urządzenie obsługuje System Plug 'n' Clean umożliwiający podawanie środka czyszczącego bezpośrednio z opakowania i jego bezproblemową wymianę, a także oferuje funkcję pobierania wody spoza sieci wodociągowej - może zasysać ją np.

z beczek czy oczek wodnych. Pozwala na to użycie w procesie czyszczenia wody użytkowej (np. Deszczówki), co ponadto zniża koszty eksploatacyjne, motywując do odpowiedzialnego korzystania z ograniczonych zasobów naturalnych i zezwala na użycie myjki w miejscach bez dostępu do sieci wodociągowej.

zastosowanie w myjce silnika indukcyjnego chłodzonego wodą umożliwia wydłużenie jego żywotności, zmniejszenie wymiarów, a co za tym idzie - zmniejszenie wagi urządzenia i oszczędność energii, ponieważ nie jest konieczne zasilanie wentylatora.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.