Menu

Karcher K7 Full Control Plus Home

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 3 kW
  • Ciśnienie maksymalne 180 bar
  • Wydajność tłoczenia 600 l/h
  • Maksymalna temperatura wody 60 °C

Opis

Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Full Control Plus Home ze standardowym wyposażeniem i w dodatku:


wąż wysokociśnieniowy - wytrzymała przedłużka wysokociśnieniowa gwarantująca pokaźniejszą rozciągliwość 6m, DN 8. Dla sprzętów K3, K4, K5, K7 wraz z systemem szybkozłącza.

uniwersalne złącze - użyteczna budowa ułatwiająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich typowych węży ogrodowych.

lanca kątowa - długa (około 1 m) do przystępnego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych lub podwozi samochodów.

pianownica FJ10 - przeznaczona do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna.

szczotka obrotowa WB 100 - z miękką szczeciną do czyszczenia przeróżnego typu powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa sztucznego).

uchwyt ścienny - do komfortowego przechowywania wyposażenia maszyn wysokociśnieniowych Karcher. Znakomicie chroni np. Szczotki myjące przed odkształcaniem.

filtr wody - chroni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie.

środek uniwersalny - preparat o lepszej formule intensywnie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste skażenia). 1L

środek samochodowy - preparat do czyszczenia wszelkiego typu pojazdów o niepowtarzalnej formule 3 w 1 sprawnie usuwa choćby najmocniej uporczywe zabrudzenia. 1L

środek do drewna - preparat do czyszczenia drewna o oryginalnej formule 3 w 1 niezawodnie eliminuje brud, pielęgnuje i zabezpiecza powierzchnie drewniane. 1L

środek do plastików - preparat do czyszczenia tworzyw nienaturalnych o oryginalnej formule 3 w 1 likwiduje brud, chroni tworzywo nienaturalne i jego kolor. 1L

kupując komplet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

K 7 Premium Full Control Plus Home - myjka ciśnieniowa Karcher, zaopatrzona w pistolety, które znacząco upraszczają przypasowanie ciśnienia, dozowanie środka czyszczącego i dobór strumienia wody do czyszczonej powierzchni.

Urządzenie klasy K 7 Karcher to szczególnie solidna i niezawodna maszyna wyposażona w chłodzony wodą, żywotny silnik. Sprawność powierzchniowa tego urządzenia sięga 60 m²/h.

użyteczny bęben na wąż zezwala na jego wygodne zwijanie i przechowywanie.

Pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni, a także zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był realnie najkorzystniejszy. Regulacja ciśnienia wody i dozowanie środka czyszczącego jest realizowana za pomocą przycisków +/- na nowym pistolecie Full Control Plus. Bieżące ustawienie pokazywane jest na wyświetlaczu LCD.

odporność i wysoką bezusterkowość urządzenia ciśnieniowego K 7 gwarantuje chłodzony wodą, potężny silnik i najwyższej jakości komponenty.

komplet Home perfekcyjnie nadaje się do utrzymania czystości wokół domu. W jego skład wchodzi przystawka T-Racer T 450 Karcher do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.), a także środek czyszczący do kamienia i elewacji 3 w 1.

Pistolet Full Control Plus

posiada system złącza Quick Connect i przyciski +/- do efektywniejszego regulowania ciśnienia i podawania środka czyszczącego. Wszystko to wyświetlane jest na ekranie LCD.

Lanca Multifunkcyjna Multi-Jet 3w1 Karcher

umożliwia szybkie i nietrudne przejście w jeden z trzech strumieni wody. Starczy ją przekręcić by korzystać ze strumienia: rotacyjnego, płaskiego czy do nanoszenia środka czyszczącego.

Bęben na wąż

poręczny bęben na wąż umożliwia jego wygodne zwijanie i bezpieczne przechowywanie.

Przystawka T-Racer T450 Karcher do szybkiego i wydajnego czyszczenia powierzchni płaskich - dołączona do myjki K7 Full Control Plus Home.

T-Racer T 450 to przystawka Karcher do prędkiego i produktywnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle powiększają sprawność czyszczenia nawet 10-krotnie, a sprawnie broni przed rozpryskami wody.

Dodatkowa dysza power przystępne doczyszczanie narożników. Wygodny uchwyt pozwala na mycie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Kratka ochronna zabezpiecza dysze przed zniszczeniem w trakcie czyszczenia powierzchni pokrytych żwirem.

Płynna regulacja strumienia wody pozwala przystosować jej ciśnienie do rodzaju czyszczonej powierzchni.

nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.