Menu

Karcher K7 Full Control Plus

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

Urządzenie wysokociśnieniowe K7 Full Control Plus 1.317-030.0

progresywna linia maszyn wysokociśnieniowych Full Control Plus wyposażona w świeże pistolety, które ułatwiają dopasownie ciśnienia do typu czyszczonej powierzchni.

Urządzenie klasy K 7 to wyjątkowo solidna i bezusterkowa maszyna wyekwipowana w chłodzony wodą, trwały silnik. Efektywność powierzchniowa tego urządzenia sięga 60 m/h. Nowy pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni oraz zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był osiągalnie najkorzystniejszy. Regulacja ciśnienia wody i dozowanie środka czyszczącego jest wykonywana za pomocą przycisków +/- na nowym pistolecie Full Control Plus. Bieżące ustawienie pokazywane jest na wyświetlaczu LCD.

Full Control Plus
Przyciski do regulowania ciśnienia wody i dozowania środka czyszczącego transparentny ekran LCD prezentuje działające ustawienia mycia, dzięki czemu cały czas ma się nad nimi kontrolę.

Lanca Multi Jet 3-w-1
Przekręcenie lancy nieskomplikowane przełączenie pomiędzy dyszą rotacyjną, płaskim strumieniem, a nanoszeniem środka czyszczącego.

Plug 'n' Clean
Szybka i komfortowa aplikacja środka czyszczącego. Środki czyszczące Kärcher unikatowe rezultaty czyszczenia, a także bezpieczeństwo samych maszyn.

Uchwyt teleskopowy

  • stworzony z aluminium wysokiej jakości.
  • dostosowywana długość.
  • W pełni składany upraszcza przechowywanie urządzenia.

Pozycja parking

  • Pistolet spryskujący Full Control razem z lancą spryskującą można wygodnie odstawić podczas krótkich przerw w pracy.
  • Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem w zasięgu ręki.
  • Po zakończeniu pracy pistolet Full Control wraz z lancą mogą być przechowywane na urządzeniu.

System Quick Connect
Wąż wysokociśnieniowy jest z łatwością podłączyć do urządzenia i do pistoletu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.