Menu

Nilfisk D-PG 140.4-9 X-TRA

Cechy produktu

  • Producent Nilfisk 
  • Maksymalna temperatura wody 60 °C

Opis

D-PG 140.4 to myjka ciśnieniowa proponująca optymalną efektywność i potężne wykonanie. System PowerGrip daje całkowitą kontrolę nad parametrem ciśnienia - a co za tym idzie pozwala przypasować ten parametr do chwilowych potrzeb bez konieczności przerywania mycia.

Zmiana parametru ciśnienia odbywa się z uchwytu lancy a nie z panelu na maszynie i może być dokonana w czasie pracy.. Dzięki systemowi Click&Clean wymiana części roboczych nie powoduje żadnego problemu.

typowe połączenie bagnetowe pozwala przypasować dużo akcesoriów Nilfisk, koniecznych do mycia. Myjka przeznaczona do prac o średnim natężeniu. Do mycia przyczep kampingowych, dużych samochodów oraz tarasów.

- Ciśnienie 140 bar - bezusterkowa pompa aluminiowa - samoczynny START/STOP - System Click&Clean zezwala na szybką zmianę dysz - Miejsce na nawinięcie przewodu zasilającego i węża ciśnieniowego - Teleskopowy uchwyt usprawniający transport i przechowywanie - System PowerGrip do przystępnej kontroli wydatku ciśnienia...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.