Menu

Nilfisk E 150.2-10 H X-TRA

Cechy produktu

  • Producent Nilfisk 

Opis

Myjka wysokociśnieniowa to urządzenie do zastosowań domowych, proponujące najwyższą produktywność i bezawaryjność. Dzięki systemowi Click&Clean wymiana składników roboczych nie sprawia żadnego problemu. Standardowe połączenie bagnetowe pozwala przypasować niemało akcesoriów Nilfisk, niezbędnych do mycia.

Model E 150.2 bez trudu poradzi sobie nawet z uciążliwymi zabrudzeniami. Ciśnienie robocze i przepływ wody są tak dostosowane, aby umycie brudnego samochodu, łodzi, przyczep samochodowych, tarasu czy również mebli ogrodowych nie stanowiło żadnego problemu.

Może byćużyta do piaskowania. Automatyczny START/STOP. Bezusterkowa pompa aluminiowa. System Click&Clean umożliwia szybką zmianę dysz. Teleskopowy uchwyt usprawniający transport i przechowywanie. W standardzie wąż ciśnieniowy wzmocniony oplotem.

Miejsce na nawinięcie przewodu zasilającego i węża ciśnieniowego. Zredukowany poziom hałasu dzięki gumowym elementom mocowania pompy. Mocna i wytrzymała kompozycja. Miejsce na przechowywanie pistoletu, dyszy i dozownika piany....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.