Menu

Nilfisk Premium 190-12

Cechy produktu

  • Producent Nilfisk 

Opis

produktywnie poradzi sobie z nowymi wyzwaniami Kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli Ci zadbać o czystość na profesjonalnym poziomie Najwyższej jakości myjka ciśnieniową Nilfisk Premium 190-12 Power EU o ciśnieniu 190 bar, a także z maksymalną wydajnością tłoczenia na poziomie 570 l/h.

przeznaczona do częstego wykorzystywania w trudnych warunkach. Przestaniesz być stałym bywalcem myjni, a czyszczenie samochodu zajmie Ci dosłownie chwilkę. Odkryjesz przy okazji, iż dzięki niej w prosty i szybki sposób usuniesz brud z kostki, mebli ogrodowych, altanki czy również ogrodzenia i bez wątpienia z wielu innych powierzchni.

To urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci wykonanie nawet najtrudniejszych zadań, zapewniając profesjonalizm i niezwykłą sprawność czyszczenia. Stanowczo skuteczna Myjka ciśnieniowa Nilfisk Premium 190-12 Power EU zniewala swoją ergonomią i dopracowaniem szczegółów po to żeby maksymalnie ułatwić Ci czyszczenie różnorodnego rodzaju powierzchni w sposób prędki i szczególnie sprawny.

Jest to mocno wytwarzana myjka, która gwarantuje idealną mobilność na wszystkich powierzchniach dzięki zastosowanemu wózkowi na sporych kołach. Nie bez znaczenia jest na dodatek fakt,ma aż 12-metrowy wąż zbrojny ze stalowym oplotem, charakteryzujący się dużą wytrzymałością i odpornością, a także gwarantujący Ci wyjątkowo dużą swobodę w trakcie pracy, którego złożenie jest banalnie proste i wygodne dzięki zastosowanemu bębnowi z korbą.

Swoje miejsce na wygodne przechowanie ma także przewód zasilający czy też pistolet G5. Wytrzymała Nie ulega wątpliwości, że o wytrzymałości sprzętu decyduje w szerokiej mierze jakość podzespołów użytych do jego produkcji.

I tak właśnie jest w sytuacji omawianej tutaj myjki ciśnieniowej Nilfisk Premium 190-12 Power EU. Wysoka jakość i oraz precyzja wykonania to są atrybuty, które ją wyróżniają. Mistrzowskie czyszczenie Została wyposażona w metalową pompę z silnikiem indukcyjnym, a także aluminiową głowicą cylindrów dla wysokiej trwałości.

Zapewni Ci więc profesjonalne czyszczenie niezależnie od rodzaju mytych powierzchni. Na wyposażeniu znajduje się specjalna igła, za pomocą której będziesz mógł, w razie potrzeby, wyczyścić dyszę myjki.

Łatwo, ekspresowo i skrupulatnie Proponowana poprzez nas myjka ciśnieniowa Nilfisk Premium 190-12 Power EU została zaopatrzona w pistolet G5 z ergonomiczną rączką i lancę i szczotkę power patio. Za ich pomocą będziesz mógł w prosty, szybki i wyjątkowo precyzyjny sposób wyczyścić rozmaite przedmioty i powierzchnie.

Wygoda w używaniu w dodatku myjka zastosowany pojemnik na detergent z funkcją jego dozowania. Dzisiaj przy pomocy jednego urządzenia rozprowadzisz środek czyszczący, a następnie spłuczesz go. Taki zabieg będziesz mógł wykonywać wielokrotnie, tyle i będziesz potrzebował.

Filmy:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.