Menu

Scheppach HCE 2400 Darmowa wysyłka

Cechy produktu
  • Producent Scheppach 
Opis

Myjka ciśnieniowa HCE2400 firmy Scheppach jest nadzwyczajna do usuwania uporczywych zabrudzeń z podjazdów, placów, tarasów, pojazdów, łodzi i mebli ogrodowych. Jej potężny silnik o mocy 2400 W kreuje do 180 bar ciśnienia zapewniając maksymalną siłę czyszczenia i ma średni promień pracy dzięki 5 m wężowi wysokociśnieniowemu.

dodatkowo, za sprawą swojej uniwersalnej konstrukcji, myjka ciśnieniowa stanie na wysokości zadania do lekkich, przeciętnych i ciężkich zadań związanych z czyszczeniem. Dwa obszerne koła powodują, że można ją łatwo transportować do zastosowań mobilnych.

w dodatku przechowywanie jest nieskomplikowane dzięki możliwości schowania akcesoriów i węża. Najróżniejsze akcesoria powodują,znakomicie pasuje do zróżnicowanych zadań związanych ze sprzątaniem: domów, budynków, kamperów, samochodów, łodzi, tarasów, sprzętów ogrodowych i nie tylko!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.