Menu

Mysz MICROSOFT Precision Bluetooth Czarny

Cechy produktu

  • Producent MICROSOFT 
  • Rodzaj bezprzewodowa 

Opis

Mysz Surface Precision została zaprojektowana pod kątem maksymalnej skrupulatności, wygody obsługi i możliwości kontroli. Proponuje szczególnie płynne przewijanie i trzy konfigurowalne przyciski. Gwarantuje niezwykły komfort pracy dzięki nieprzeciętnie płynnemu działaniu i zastrzeżonemu mechanizmowi magnetycznego przewijania.

Surface Precision można sparować z trzema komputerami, a następniepomiędzy nimi przełączać, co upraszcza wykonywanie wielu zadań. Mysz można podłączyć za pomocą kabla USB, jak i poprzez Bluetooth. Mysz Surface Precision jest odpowiednio wyważona, jednostajna i pewnie leży w rąk; pomoże Ci w wykonaniu najmocniej szczegółowych projektów.

szczególnie skrupulatny ruchyMysz Microsoft Precision pomaga zachować efektywność i organizację pracy dzięki płynnym przejściom między urządzeniami, zastrzeżonemu magnetycznemu mechanizmowi przewijania gwarantującemu precyzyjną kontrolę oraz konfigurowalnej konstrukcji z trzema programowalnymi przyciskami.Więcej sposobów na wielozadaniowośćMysz Microsoft Precision jest lepiej przystosowana do wielozadaniowości, umożliwiając sparowanie choćby z trzema komputerami i bezproblemową pracę na nich.

Obsługuje równocześnie połączenie Bluetooth, jak i przewodowe połączenie USB.Poznaj nowy poziom kontroliMysz Microsoft Precision pozwala wykonać najmocniej złożone projekty dzięki skrupulatnie obliczonej masie, stabilności i mechanizmowi sterowania gwarantującemu nieskomplikowane manewrowanie.ergonomiczne dopracowanie umożliwiające komfortowe wykorzystywanie poprzez sporo godzinMysz Microsoft Precision została wyprodukowana z myślą o długich godzinach pracy dzięki przemyślanym szczegółom ergonomicznym, w tym uchwytom bocznym, podpórce na kciuk i wykwintnemu zakrzywionemu kształtowi, który dopasowuje się do dłoni....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.