Menu

Apple Apple USB SuperDrive MD564ZM/A

Cechy produktu

  • Producent APPLE 
  • Rodzaj DVD 
  • Typ zewnętrzny 

Opis

stylowy, niewiele znaczący napęd SuperDrive USB.
Wszystko, czego Ci trzeba w napędzie optycznym.
Bez względu na to, czy jesteś w biurze czy w podróży — zawsze możesz odtwarzać i nagrywać płyty CD i DVD przy pomocy napędu SuperDrive USB producenta Apple. Świetnie pasuje on do oglądania filmów na DVD, instalowania oprogramowania, tworzenia płyt z kopiami zapasowymi i innych czynności.

Zabierz go wszędzie ze sobą.

Napęd SuperDrive USB marki Apple — mało pokaźniejszy od opakowania na płyty CD — bez problemu zmieści się w Twojej torbie podróżnej. Zajmujemało miejsca na biurku czy stole, przy którym pracujesz.

Po prostu prosty
Używając napędu USB SuperDrive producenta Apple, nie musisz martwić się, iż zgubisz jakieś kable. Napęd można podłączyć do MacBooka Pro z wyświetlaczem Retina, MacBooka Air albo komputera iMac albo Mac mini przy użyciu jednego kabla USB wbudowanego w napęd SuperDrive. Napęd nie wymaga dodatkowego zasilacza — pracuje, kiedy Twój Mac jest podłączony do zasilania lub jest zasilany z baterii.EAN: 0885909575794
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: MD564ZM/A
Modem WWAN (3G) / LTE (4G): Nie
Specyfikacja technologiczna: kryteria systemowe – zgodny z następującymi komputerami- MacBook Pro z wyświetlaczem Retina- MacBook Air- iMac (koniec 2012 r.) i nowsze modele- Mac mini (koniec 2009 r.) i nowsze modele- Mac Pro (koniec 2013 r.)
wymiary: 139 x 139 x 17 mm.
Waga: 335 g
W zestawie: - Napęd SuperDrive USB firmy Apple z kablem USB- Podręcznik użytkownika

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.